Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
2. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Forum"
Bar
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Gazija Mostar-Jablanica
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
Koprivnica
KRK CROATIA
KUMITE Jajce
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OKIT
Omladinac
PORTO TOLERO
REGENERACIJA
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
Student Mostar
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -38
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kata - Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
Kata - Mlađe Učenice - 9,8,7 Kyu
Kata - Mlađe Učenice
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Kadetkinje
Kata - Mlađe Učenice
112
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
112
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
392
0
SARA VILIĆ (JION)
556
0
BARBARA GREGIĆ (BRAČ)
392
0
SARA VILIĆ (JION)
631
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
112
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
186
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
594
JELA FRLETA (DAL)
535
JELENA LAZAREVIĆ (KKKDM)
737
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
730
AJŠA KOVAČEVIĆ (BLAGAJ)
392
0
SARA VILIĆ (JION)
631
0
KLARA PLAZIBAT (KK SOKO)
112
0
NEA MATIČEVIĆ (KAKATO)
186
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
594
0
JELA FRLETA (DAL)
535
0
JELENA LAZAREVIĆ (KKKDM)
737
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
730
0
AJŠA KOVAČEVIĆ (BLAGAJ)
392
0
SARA VILIĆ (JION)
186
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
594
0
JELA FRLETA (DAL)
730
0
AJŠA KOVAČEVIĆ (BLAGAJ)
186
0
ANA PENTEK (ŠIBENIK)
730
0
AJŠA KOVAČEVIĆ (BLAGAJ)
737
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
594
0
JELA FRLETA (DAL)
737
0
MARICA BOŠNJAK (KK SOKO)
Osvajači medalja
1. ANA PENTEK, ŠIBENIK
2. AJŠA KOVAČEVIĆ, BLAGAJ
3. SARA VILIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. MARICA BOŠNJAK, KK SOKOL