Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
2. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Forum"
Bar
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Gazija Mostar-Jablanica
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
Koprivnica
KRK CROATIA
KUMITE Jajce
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OKIT
Omladinac
PORTO TOLERO
REGENERACIJA
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
Student Mostar
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -38
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kata - Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
Kata - Mlađe Učenice - 9,8,7 Kyu
Kata - Mlađe Učenice
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Kadetkinje
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
559
0
LAURA RADIĆ (BRAČ)
461
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
461
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
469
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
559
0
LAURA RADIĆ (BRAČ)
696
0
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
461
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
469
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
489
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
558
ANTEA GLAVAŠ (BRAČ)
544
IVA LASIĆ (KKHZG)
622
LARA BAČIĆ (DRNIS)
97
ANA BUJAK (CASTRA1)
696
0
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
461
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
469
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
489
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
558
0
ANTEA GLAVAŠ (BRAČ)
544
0
IVA LASIĆ (KKHZG)
622
0
LARA BAČIĆ (DRNIS)
97
0
ANA BUJAK (CASTRA1)
696
0
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
469
0
IVANA RADOŠ (KK ZANS)
544
0
IVA LASIĆ (KKHZG)
97
0
ANA BUJAK (CASTRA1)
696
0
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
544
0
IVA LASIĆ (KKHZG)
558
ANTEA GLAVAŠ (BRAČ)
97
0
ANA BUJAK (CASTRA1)
558
0
ANTEA GLAVAŠ (BRAČ)
Osvajači medalja
1. JANA PRUSINA, MEĐUGORJE
2. IVA LASIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. ANA BUJAK, KBS "Castra" Banja Luka