Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Forum"
Bar
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Gazija Mostar-Jablanica
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
Koprivnica
KRK CROATIA
KUMITE Jajce
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OKIT
Omladinac
PORTO TOLERO
REGENERACIJA
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
Student Mostar
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Cicibanke -22
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenice -36
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniori -76
Kumite - Seniorke (ženski) -61
Kumite - Seniorke (ženski) -68
Kata - Cicibani - 9,8,7 Kyu
Kata - Cicibanke - 9,8,7 Kyu
Kata - Mlađe Učenice - 9,8,7 Kyu
Kata - Mlađe Učenice
Kata - Učenici - 9,8,7 Kyu
Kata - Učenice - 9,8,7 Kyu
Kata - Učenice
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadetkinje
Kata tim - Mlađe učenice
Kata tim - Učenice
Kata tim - Mlađe kadetkinje
Kumite - Učenici -38
299
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
299
0
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
124
0
NINO VOLAREVIĆ (METKOVI)
560
0
NIKO LUČIĆ (BRAČ)
445
0
SERGEJ PAJOVIC (OMLADIN)
299
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
124
NINO VOLAREVIĆ (METKOVI)
451
ANTE BEVANDA (CROHEC)
162
0
IVAN BEBIĆ (METKOVI)
285
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
589
IVAN TARLE (DAL)
496
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
460
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
445
0
SERGEJ PAJOVIC (OMLADIN)
299
0
GABRIJEL BOLIĆ (BBIOGRD)
124
0
NINO VOLAREVIĆ (METKOVI)
451
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
285
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
589
0
IVAN TARLE (DAL)
496
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
460
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
445
0
SERGEJ PAJOVIC (OMLADIN)
124
0
NINO VOLAREVIĆ (METKOVI)
285
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
460
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
445
0
SERGEJ PAJOVIC (OMLADIN)
460
0
ŽELJKO PERVAN (CROHEC)
496
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
285
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
496
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
Medalists
1. SERGEJ PAJOVIC, Omladinac
2. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
3. GABRIJEL BOLIĆ, "B"Biograd
3. NENAD DJURICIC, BIJELA