Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Forum"
Bar
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Gazija Mostar-Jablanica
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
Koprivnica
KRK CROATIA
KUMITE Jajce
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OKIT
Omladinac
PORTO TOLERO
REGENERACIJA
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
Student Mostar
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Seniorke (ženski) +68
Kumite - Mlađi kadeti -41
669
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
572
0
LEO MUCIĆ (LJU)
669
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
668
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
194
0
NIKOLA GAJLOVIĆ (CASTRA1)
711
0
RUDI ŠAKIĆ (KK SOKO)
95
ANTONIO STOJANOVIĆ (PORTO)
669
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
668
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
194
0
NIKOLA GAJLOVIĆ (CASTRA1)
95
0
ANTONIO STOJANOVIĆ (PORTO)
668
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
194
0
NIKOLA GAJLOVIĆ (CASTRA1)
95
0
ANTONIO STOJANOVIĆ (PORTO)
711
0
RUDI ŠAKIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. NIKOLA GAJLOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod
3. ANTONIO STOJANOVIĆ, PORTO TOLERO