Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
2. Split Karate Cup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Forum"
Bar
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Gazija Mostar-Jablanica
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
Koprivnica
KRK CROATIA
KUMITE Jajce
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OKIT
Omladinac
PORTO TOLERO
REGENERACIJA
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
Student Mostar
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
TEŽA/LETO
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Seniorke (ženski) +68
Kumite - Učenici -34
694
0
DARIO BARAĆ (MEĐUGOR)
20
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
694
0
DARIO BARAĆ (MEĐUGOR)
289
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
20
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
431
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
149
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
694
0
DARIO BARAĆ (MEĐUGOR)
721
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
324
0
DANIN RAHIMIĆ (UKKS)
289
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
19
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
211
0
NOA BAJAN (OKIT)
691
0
MIHAEL EBERHART (1)
546
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
62
0
LUKA DROPULJIĆ (PORTO)
667
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
495
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
20
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
149
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
324
0
DANIN RAHIMIĆ (UKKS)
289
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
19
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
546
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
667
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
495
0
ANTE ZOVKO (HR.DRAG)
149
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
289
0
ANDRIJA MRĐEN (BBIOGRD)
546
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
667
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
149
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
546
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
19
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
691
0
MIHAEL EBERHART (1)
667
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
691
0
MIHAEL EBERHART (1)
Dobitniki medalj
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DARIO BARAĆ, MEĐUGORJE
3. MIHAEL EBERHART, KNIN