Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Forum"
Bar
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Gazija Mostar-Jablanica
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
Koprivnica
KRK CROATIA
KUMITE Jajce
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OKIT
Omladinac
PORTO TOLERO
REGENERACIJA
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
Student Mostar
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Juniori -61
Kata - Mlađe Učenice
Kata - Učenice
Kumite - Kadeti -70
160
PETAR BOROVAC (METKOVI)
160
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
93
0
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
160
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
383
0
IBRO HADŽALIĆ (JION)
748
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
665
ROBERTO MUSA (CROHEC)
93
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
164
0
ANTE JURAČIĆ (METKOVI)
772
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
671
LUKA BIRAČ (0354451)
56
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
388
KARLO TOMIĆ (JION)
160
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
748
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
665
0
ROBERTO MUSA (CROHEC)
93
0
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
772
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
671
0
LUKA BIRAČ (0354451)
56
0
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
388
0
KARLO TOMIĆ (JION)
748
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
93
0
LJUBIŠA TODOROVIĆ (44)
671
0
LUKA BIRAČ (0354451)
56
0
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
748
0
LUKA BOŽAC (KK ZANS)
671
0
LUKA BIRAČ (0354451)
772
FRANKO MILJKO (NERETV)
56
0
FRANO DROPULJIĆ (PORTO)
772
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
Osvajači medalja
1. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
2. LUKA BOŽAC, KK Zanshin Split
3. LJUBIŠA TODOROVIĆ, Bushido Banja Luka
3. FRANKO MILJKO, Neretva