Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"Bjelopoljac"
"Forum"
Bar
BIJELA
BLAGAJ
Brač
BUGOJNO
Bushido Banja Luka
CROHERC
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
DRNIŠ
Gazija Mostar-Jablanica
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Kakato
Karate Dojo Brač
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
KK "OSVIT"
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Galeb
KK JADRAN
KK Knez Domagoj Metković
KK SOKOL
KK VITEZ
KK Zanshin Split
KNIN
Koprivnica
KRK CROATIA
KUMITE Jajce
LJUBUŠKI
MEĐUGORJE
Neretva
OKIT
Omladinac
PORTO TOLERO
REGENERACIJA
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
Student Mostar
ŠIBENIK
TIGAR KNIN
Velebit
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cicibani -22
Kumite - Cicibani -26
Kumite - Cicibani +26
Kumite - Cicibanke -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Seniorke (ženski) -55
Kumite - Seniorke (ženski) -61
Kumite - Seniorke (ženski) -68
Kumite - Mlađi učenici -30
424
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
493
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
424
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
708
0
DRAGAN SOLDO (MEĐUGOR)
320
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
424
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
493
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
767
0
LUKA ŽUANIĆ (DAL)
708
0
DRAGAN SOLDO (MEĐUGOR)
240
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
305
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
707
0
IVANO MILIĆEVIĆ (MEĐUGOR)
235
0
MARIN BARIŠIĆ (ŠI 1066)
296
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
581
0
IVANO BEADER (DAL)
447
0
ANTE RADOŠ (KK ZANS)
670
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
768
0
JAKOV MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
320
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
493
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
708
0
DRAGAN SOLDO (MEĐUGOR)
305
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
707
0
IVANO MILIĆEVIĆ (MEĐUGOR)
296
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
581
0
IVANO BEADER (DAL)
670
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
320
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
708
0
DRAGAN SOLDO (MEĐUGOR)
296
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
670
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
320
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
670
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
581
0
IVANO BEADER (DAL)
768
0
JAKOV MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
296
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
581
0
IVANO BEADER (DAL)
Medalists
1. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
2. RIJAD MRAKOVIC, KUMITE Jajce
3. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. IVANO BEADER, DALMACIJA