Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
KATA PP (muški)
KATA PP (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (M2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (M1)
385
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
471
0
DAGRI DANIELE (GLCFIJL)
471
DAGRI DANIELE (GLCFIJL)
475
0
KODARIN ALESSIO (GLCFIJL)
385
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
473
RACHEVSKI ILYA (GLCFIJL)
70
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
486
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
471
0
DAGRI DANIELE (GLCFIJL)
475
0
KODARIN ALESSIO (GLCFIJL)
473
0
RACHEVSKI ILYA (GLCFIJL)
70
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
475
0
KODARIN ALESSIO (GLCFIJL)
70
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
473
0
RACHEVSKI ILYA (GLCFIJL)
486
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. KODARIN ALESSIO, GLC FIJLKAM
3. MATKO HORVAT, NO KACHI
3. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (M2)
386
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
177
0
NICHOLAS PEZZINO (YKKF)
Medalists
1. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI
2. NICHOLAS PEZZINO, DI MEGLIO KARATE TEAM
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (M3)
326
0
KARLO SELAK (CRO)
424
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
Medalists
1. IVAN EREIZ, CBS PULA
2. KARLO SELAK, RI CROATIA
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
178
0
SAMUELE PONTANI (YKKF)
231
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
123
0
LEO LAZAR (TAD )
226
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
231
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
123
0
LEO LAZAR (TAD )
Medalists
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. LEON PENDIĆ, Delta
3. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. SAMUELE PONTANI, DI MEGLIO KARATE TEAM