Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA
AMFORA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DMTK Karate Hungary
FINIDA (POREČ)
GLC FIJLKAM
ISTRA
KARATE DO NOVENTA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Međimurje
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
Kata - Mlađi kadeti (C1)
Kata - Kadeti (D1)
Kata - Juniori (E1)
Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)
Kata - Učenice (6, 7. i 8. KYU) (BN2)
Kata tim - Kadeti (CE1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
351
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
351
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
65
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
91
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
LUKA BOLF (CHMPRI)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
91
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
Medalists
1. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
2. ROAN VIŽINTIN, SHOTOKAN UMAG
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
Kata - Mlađi kadeti (C1)
214
0
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
236
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
236
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
470
0
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
273
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
428
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
400
0
FILIP BERBER (SKKU)
470
0
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
102
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
214
0
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
236
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
281
0
NOEL FLEGO (NOVIGRA)
184
0
BERGO MARCO (KDN)
169
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
233
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
401
0
MATEO MAKOVAC (SKKU)
135
0
GIORGIO CLEMENTIN (GLCFIJL)
427
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
273
0
IVAN TIN VUČIĆ (NOVIGRA)
470
0
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
102
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
236
0
JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ (SKKU)
184
0
BERGO MARCO (KDN)
169
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
135
0
GIORGIO CLEMENTIN (GLCFIJL)
427
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
470
0
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
102
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
169
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
427
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
102
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
427
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
135
GIORGIO CLEMENTIN (GLCFIJL)
169
0
IAN ŠPELIĆ (SKKU)
135
0
GIORGIO CLEMENTIN (GLCFIJL)
Medalists
1. IVAN BULJAN, BUSHIDO
2. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI
3. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ, SHOTOKAN UMAG
3. IAN ŠPELIĆ, SHOTOKAN UMAG
Kata - Kadeti (D1)
474
RACHEVSKI ILYA (GLCFIJL)
474
0
RACHEVSKI ILYA (GLCFIJL)
159
0
MICHEL HORN (KK NM)
425
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
472
0
DAGRI DANIELE (GLCFIJL)
159
MICHEL HORN (KK NM)
167
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
474
RACHEVSKI ILYA (GLCFIJL)
275
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
118
BIASIOLO NICHOLAS (KDN)
103
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
476
KODARIN ALESSIO (GLCFIJL)
472
0
DAGRI DANIELE (GLCFIJL)
159
0
MICHEL HORN (KK NM)
167
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
474
0
RACHEVSKI ILYA (GLCFIJL)
275
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
118
0
BIASIOLO NICHOLAS (KDN)
103
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
476
0
KODARIN ALESSIO (GLCFIJL)
159
0
MICHEL HORN (KK NM)
167
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
118
0
BIASIOLO NICHOLAS (KDN)
103
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
167
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
118
0
BIASIOLO NICHOLAS (KDN)
275
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
103
0
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
275
0
JASMIN ĆATIĆ (NOVIGRA)
Medalists
1. BIASIOLO NICHOLAS, KARATE DO NOVENTA
2. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. MICHEL HORN, NOVO MESTO
3. IVAN BULJAN, BUSHIDO
Kata - Juniori (E1)
426
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
404
0
MICHEL HORN (KK NM)
168
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
119
0
BIASIOLO NICHOLAS (KDN)
404
0
MICHEL HORN (KK NM)
119
0
BIASIOLO NICHOLAS (KDN)
Medalists
1. BIASIOLO NICHOLAS, KARATE DO NOVENTA
2. MICHEL HORN, NOVO MESTO
3. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)
468
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
272
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
272
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
307
0
EMA KRAŠNA (KK NM)
217
0
SCARABELLO SOFIA (KDN)
19
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
285
0
VERONIKA BAUER (NOVIGRA)
307
0
EMA KRAŠNA (KK NM)
402
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
468
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
272
IDA DUJAK (NOVIGRA)
196
0
CECCO ALICE (KDN)
62
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
277
0
LEA BAISSERO (NOVIGRA)
309
0
LANA LUIČ (KK NM)
280
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
299
0
NIKA MIKETIČ (KK NM)
321
IDA POSAVEC (MEĐIMUR)
217
0
SCARABELLO SOFIA (KDN)
307
0
EMA KRAŠNA (KK NM)
402
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
272
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
62
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
309
0
LANA LUIČ (KK NM)
280
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
321
0
IDA POSAVEC (MEĐIMUR)
307
0
EMA KRAŠNA (KK NM)
402
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
62
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
280
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
402
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
62
0
KATE RADOVIĆ (FINIDA)
309
0
LANA LUIČ (KK NM)
196
0
CECCO ALICE (KDN)
280
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
196
0
CECCO ALICE (KDN)
Medalists
1. KATE RADOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. TAJANA LAKOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. EMA KRAŠNA, NOVO MESTO
3. MATEA POROPAT, NOVIGRAD
Kata - Učenice (6, 7. i 8. KYU) (BN2)
197
0
CECCO ALICE (KDN)
291
0
ANA MALERIČ (KK NM)
197
0
CECCO ALICE (KDN)
297
0
NEJA ŽABČIČ GRABRIJAN (KK NM)
197
0
CECCO ALICE (KDN)
170
0
LANA BERBER (SKKU)
291
ANA MALERIČ (KK NM)
297
NEJA ŽABČIČ GRABRIJAN (KK NM)
295
JERCA TESSARI (KK NM)
134
GIADA CONGEDO (GLCFIJL)
311
ALEKSANDRA DIMOVSKA (KK NM)
314
AILA MARIELLA ZUKANOVIĆ (KK NM)
441
VERONIKA BAUER (NOVIGRA)
170
0
LANA BERBER (SKKU)
291
0
ANA MALERIČ (KK NM)
297
0
NEJA ŽABČIČ GRABRIJAN (KK NM)
295
0
JERCA TESSARI (KK NM)
134
0
GIADA CONGEDO (GLCFIJL)
311
0
ALEKSANDRA DIMOVSKA (KK NM)
314
0
AILA MARIELLA ZUKANOVIĆ (KK NM)
441
0
VERONIKA BAUER (NOVIGRA)
170
0
LANA BERBER (SKKU)
297
0
NEJA ŽABČIČ GRABRIJAN (KK NM)
134
0
GIADA CONGEDO (GLCFIJL)
441
0
VERONIKA BAUER (NOVIGRA)
170
0
LANA BERBER (SKKU)
134
0
GIADA CONGEDO (GLCFIJL)
311
ALEKSANDRA DIMOVSKA (KK NM)
441
0
VERONIKA BAUER (NOVIGRA)
311
0
ALEKSANDRA DIMOVSKA (KK NM)
Medalists
1. GIADA CONGEDO, GLC FIJLKAM
2. LANA BERBER, SHOTOKAN UMAG
3. NEJA ŽABČIČ GRABRIJAN, NOVO MESTO
3. VERONIKA BAUER, NOVIGRAD
Kata tim - Kadeti (CE1)
429
0
RAB- ENPI 1 (RAB-ENP)
482
0
SHOTOKAN UMAG (SKKU)
Medalists
1. RAB- ENPI 1, RAB-ENPI
2. SHOTOKAN UMAG, SHOTOKAN UMAG
3. ----
3. ----