Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA
AMFORA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DMTK Karate Hungary
FINIDA (POREČ)
GLC FIJLKAM
ISTRA
KARATE DO NOVENTA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Međimurje
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
ZAMET
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
Kumite - Juniorke -53 (T2)
Kata - Cicibanke (7 g.) (AC4)
Kata - Učenice (B2)
Kata - Mlađe kadetkinje (C2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
410
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
382
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
410
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
382
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
114
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
395
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
382
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
395
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
395
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
114
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
Medalists
1. PAULA NJEGOVEC, Mladost
2. SAMANTA RADOVAN, TINJAN
3. ALESSIA BRDOVČAK, NO KACHI
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
110
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
462
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
110
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
412
MIA ZETICA (KGB)
224
SARA TADEJ (KOSTRE)
179
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
110
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
412
0
MIA ZETICA (KGB)
224
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
179
0
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
412
0
MIA ZETICA (KGB)
179
0
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
224
SARA TADEJ (KOSTRE)
Medalists
1. NIKITA MARCHESAN, DI MEGLIO KARATE TEAM
2. MIA ZETICA, Mladost
3. LEJA BIZJAK LEDERER, MAWASHI
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
414
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
113
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
464
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
484
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
113
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
464
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. TIANA ĐAKOVIĆ, MAWASHI
2. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
3. TAMARA BAOTIĆ, Mladost
3. ENNA ŠESTAN, AMFORA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (P1)
112
0
MAŠA MAGAJNA (MAWASHI)
50
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. MAŠA MAGAJNA, MAWASHI
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (P3)
171
0
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
54
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
171
0
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
230
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
54
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
107
ALJA LIKAR (MAWASHI)
267
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
230
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
54
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
107
0
ALJA LIKAR (MAWASHI)
267
0
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
230
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
107
0
ALJA LIKAR (MAWASHI)
267
JASNA JEDRIŠKO (DELNICE)
Medalists
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
2. ALJA LIKAR, MAWASHI
3. ANDREA MÉSZÁROS, DMTK Karate Hungary
3. JASNA JEDRIŠKO, Delnice
Kumite - Juniorke -53 (T2)
88
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
234
0
PAOLA CRISTINA (GLCFIJL)
490
MAŠA MAGAJNA (MAWASHI)
88
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
490
0
MAŠA MAGAJNA (MAWASHI)
Medalists
1. MAŠA MAGAJNA, MAWASHI
2. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
3. PAOLA CRISTINA, GLC FIJLKAM
3. ----
Kata - Cicibanke (7 g.) (AC4)
344
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
290
0
AJDA ŽIVA HORVAT (KK NM)
344
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
22
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
108
0
LANA BEŠIĆ (MAWASHI)
344
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
290
AJDA ŽIVA HORVAT (KK NM)
313
0
GLORIA DIMOVSKA (KK NM)
216
0
SCARABELLO SOFIA (KDN)
22
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
111
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
357
0
ANAMARIJA RACAN (AMFORAF)
248
ADELI SLIVAR (SENSEI)
154
KAJA ROMIH (KK NM)
17
LANA KADUM (FINIDA)
108
0
LANA BEŠIĆ (MAWASHI)
290
0
AJDA ŽIVA HORVAT (KK NM)
216
0
SCARABELLO SOFIA (KDN)
22
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
357
0
ANAMARIJA RACAN (AMFORAF)
248
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
154
0
KAJA ROMIH (KK NM)
17
0
LANA KADUM (FINIDA)
108
0
LANA BEŠIĆ (MAWASHI)
22
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
248
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
17
0
LANA KADUM (FINIDA)
108
0
LANA BEŠIĆ (MAWASHI)
248
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
357
ANAMARIJA RACAN (AMFORAF)
17
0
LANA KADUM (FINIDA)
357
0
ANAMARIJA RACAN (AMFORAF)
Medalists
1. LANA BEŠIĆ, MAWASHI
2. ADELI SLIVAR, KK "SENSEI" Pazin
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LANA KADUM, FINIDA (POREČ)
Kata - Učenice (B2)
328
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
25
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
328
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
106
0
ALJA KONTREC (MAWASHI)
25
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
203
0
DAINESE GIADA (KDN)
63
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
200
0
INCANI REBECCA (KDN)
345
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
106
0
ALJA KONTREC (MAWASHI)
25
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
63
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
345
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
106
0
ALJA KONTREC (MAWASHI)
345
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
63
EMILI JURCAN (FINIDA)
Medalists
1. ALJA KONTREC, MAWASHI
2. UNA MUSLIMOVIĆ, AMFORA
3. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. EMILI JURCAN, FINIDA (POREČ)
Kata - Mlađe kadetkinje (C2)
79
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
258
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
258
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
52
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
319
0
KAJA HUDOKLIN (KK NM)
286
0
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
52
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
221
0
DRUGA DENISA MARIA (KDN)
79
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
104
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
258
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
109
0
LEA KOBAL PAHOR (MAWASHI)
436
0
ANTONIJA MILETIĆ (XXX)
252
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
365
0
PALMA NOEMI (KDN)
82
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
129
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
8
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
286
0
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
52
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
104
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
258
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
109
0
LEA KOBAL PAHOR (MAWASHI)
252
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
129
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
8
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
52
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
104
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
252
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
129
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
104
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
129
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
8
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
82
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
252
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
82
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
Medalists
1. MARTINA MESAGLIO, GLC FIJLKAM
2. TEA BULJAN, BUSHIDO
3. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
3. MIA POPOVIĆ, BUJE