Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA
AMFORA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DMTK Karate Hungary
FINIDA (POREČ)
GLC FIJLKAM
ISTRA
KARATE DO NOVENTA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Međimurje
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
Kata - Cicibani (7 g.) (AC3)
Kata - Mlađi učenici (7, 8 KYU) (AN1)
Kata - Mlađi učenici (A1)
Kata - Učenici (B1)
Kata - Seniori (F1)
Kata - Veterani (F3)
Kata - Mlađe kadetkinje (C2)
Kata - Veterani tim (FE1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
454
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
454
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
432
0
MARKO BELANČIĆ (XXX)
380
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
335
LUKA HUDAK (AMFORAF)
417
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
454
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
380
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
335
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
417
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
380
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
417
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
335
LUKA HUDAK (AMFORAF)
Medalists
1. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
2. IVANO MAGZAN, NO KACHI
3. ANTONIO ZEBA, NEVERA
3. LUKA HUDAK, AMFORA
Kata - Cicibani (7 g.) (AC3)
293
0
DOMINIC ŠOŠTARIČ (KK NM)
430
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
293
0
DOMINIC ŠOŠTARIČ (KK NM)
26
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
430
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
206
0
DE TONI GIOELE (KDN)
148
0
DOMINIK KRAJŠEK (KK NM)
27
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
339
BEN KADRIJA (AMFORAF)
26
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
430
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
148
0
DOMINIK KRAJŠEK (KK NM)
339
0
BEN KADRIJA (AMFORAF)
26
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
148
0
DOMINIK KRAJŠEK (KK NM)
339
0
BEN KADRIJA (AMFORAF)
27
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
Medalists
1. DOMINIK KRAJŠEK, NOVO MESTO
2. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ALEKS MITROVIĆ, ISTRA
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
Kata - Mlađi učenici (7, 8 KYU) (AN1)
261
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
261
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
208
0
CHIARELLO LUCA (KDN)
208
0
CHIARELLO LUCA (KDN)
310
0
JURIJ VID HORVAT (KK NM)
271
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
136
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
261
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
207
0
DE TONI GIOELE (KDN)
140
0
BOR ROMIH (KK NM)
262
KARLO JUSUP (FIGHT)
433
NIKOLA LJEVAR (XXX)
341
IAN OROVIĆ (AMFORAF)
208
0
CHIARELLO LUCA (KDN)
271
0
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
136
0
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
261
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
207
0
DE TONI GIOELE (KDN)
262
0
KARLO JUSUP (FIGHT)
433
0
NIKOLA LJEVAR (XXX)
341
0
IAN OROVIĆ (AMFORAF)
208
0
CHIARELLO LUCA (KDN)
136
0
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
207
0
DE TONI GIOELE (KDN)
341
0
IAN OROVIĆ (AMFORAF)
136
0
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
207
0
DE TONI GIOELE (KDN)
262
0
KARLO JUSUP (FIGHT)
140
0
BOR ROMIH (KK NM)
341
0
IAN OROVIĆ (AMFORAF)
140
0
BOR ROMIH (KK NM)
Medalists
1. SEBASTIANO PAVAN, GLC FIJLKAM
2. DE TONI GIOELE, KARATE DO NOVENTA
3. CHIARELLO LUCA, KARATE DO NOVENTA
3. IAN OROVIĆ, AMFORA
Kata - Mlađi učenici (A1)
210
0
DAL COMPARE EMANUELE (KDN)
246
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
47
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
210
0
DAL COMPARE EMANUELE (KDN)
246
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
145
0
CARLLO KIRN (KK NM)
323
0
MAURO KREVATIN (KK VRSA)
143
0
ANŽE TRATAR (KK NM)
434
0
ROKO GROŠETA (XXX)
141
0
ANDRAŽ KOLANDER (KK NM)
47
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
246
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
143
0
ANŽE TRATAR (KK NM)
434
0
ROKO GROŠETA (XXX)
47
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
434
0
ROKO GROŠETA (XXX)
143
0
ANŽE TRATAR (KK NM)
141
0
ANDRAŽ KOLANDER (KK NM)
Medalists
1. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. ROKO GROŠETA, ISTRA
3. DAL COMPARE EMANUELE, KARATE DO NOVENTA
3. ANŽE TRATAR, NOVO MESTO
Kata - Učenici (B1)
213
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
213
0
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
247
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
213
0
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
55
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
232
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
183
BERGO MARCO (KDN)
247
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
211
0
DAL COMPARE EMANUELE (KDN)
160
0
SWEN HORN (KK NM)
438
ROKO GROŠETA (XXX)
126
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
343
LUKA HUDAK (AMFORAF)
213
0
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
232
0
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
183
0
BERGO MARCO (KDN)
247
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
160
0
SWEN HORN (KK NM)
438
0
ROKO GROŠETA (XXX)
126
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
343
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
232
0
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
247
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
438
0
ROKO GROŠETA (XXX)
126
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
232
0
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
126
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
343
LUKA HUDAK (AMFORAF)
438
0
ROKO GROŠETA (XXX)
343
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
Medalists
1. FILIPPO CALABRESE, GLC FIJLKAM
2. WILIAM CANDOLO, GLC FIJLKAM
3. FORTIN SEBASTIANO, KARATE DO NOVENTA
3. ROKO GROŠETA, ISTRA
Kata - Seniori (F1)
435
0
SAŠA OSTOJIĆ (XXX)
1
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
435
0
SAŠA OSTOJIĆ (XXX)
360
0
BATTISTON WALTER (KDN)
1
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
77
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
116
0
BIASIOLO ANDREA (KDN)
4
DAMIR KRSNIK (FINIDA)
360
0
BATTISTON WALTER (KDN)
1
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
116
0
BIASIOLO ANDREA (KDN)
4
0
DAMIR KRSNIK (FINIDA)
360
0
BATTISTON WALTER (KDN)
116
0
BIASIOLO ANDREA (KDN)
4
0
DAMIR KRSNIK (FINIDA)
77
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
Medalists
1. BATTISTON WALTER, KARATE DO NOVENTA
2. BIASIOLO ANDREA, KARATE DO NOVENTA
3. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. DAMIR KRSNIK, FINIDA (POREČ)
Kata - Veterani (F3)
431
0
JOSIP LEUTAR (XXX)
78
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
431
0
JOSIP LEUTAR (XXX)
361
0
BATTISTON WALTER (KDN)
78
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
162
0
MIHAEL RUKŠE (KK NM)
2
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
117
0
BIASIOLO ANDREA (KDN)
5
DAMIR KRSNIK (FINIDA)
361
0
BATTISTON WALTER (KDN)
78
0
MARKO PALIAGA (FINIDA)
117
0
BIASIOLO ANDREA (KDN)
5
0
DAMIR KRSNIK (FINIDA)
361
0
BATTISTON WALTER (KDN)
117
0
BIASIOLO ANDREA (KDN)
5
0
DAMIR KRSNIK (FINIDA)
2
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
Medalists
1. BATTISTON WALTER, KARATE DO NOVENTA
2. BIASIOLO ANDREA, KARATE DO NOVENTA
3. JOSIP LEUTAR, ISTRA
3. DAMIR KRSNIK, FINIDA (POREČ)
Kata - Mlađe kadetkinje (C2)
79
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
258
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
258
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
52
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
319
0
KAJA HUDOKLIN (KK NM)
286
0
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
52
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
221
0
DRUGA DENISA MARIA (KDN)
79
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
104
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
258
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
109
0
LEA KOBAL PAHOR (MAWASHI)
436
0
ANTONIJA MILETIĆ (XXX)
252
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
365
0
PALMA NOEMI (KDN)
82
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
129
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
8
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
286
0
MIA MIJATOVIĆ (FINIDA)
52
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
104
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
258
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
109
0
LEA KOBAL PAHOR (MAWASHI)
252
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
129
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
8
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
52
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
104
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
252
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
129
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
104
0
TEA BULJAN (BSHDOZG)
129
0
MARTINA MESAGLIO (GLCFIJL)
8
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
82
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
252
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
82
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
Medalists
1. MARTINA MESAGLIO, GLC FIJLKAM
2. TEA BULJAN, BUSHIDO
3. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
Kata - Veterani tim (FE1)
32
0
VETERANI EKIPNO (FINIDA)
437
0
VETERANI EKIPNO (XXX)
Medalists
1. VETERANI EKIPNO, ISTRA
2. VETERANI EKIPNO, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----