Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA
AMFORA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DMTK Karate Hungary
FINIDA (POREČ)
GLC FIJLKAM
ISTRA
KARATE DO NOVENTA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Međimurje
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (H1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (H2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (K4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
Kata - Cicibani (6 g.) (AC1)
Kata - Cicibani (7 g.) (AC3)
Kata - Mlađi učenici (7, 8 KYU) (AN1)
Kata - Učenici (6, 7. i 8. KYU) (BN1)
Kata - Učenici (B1)
Kata - Cicibanke (7 g.) (AC4)
Kata - Učenice (B2)
Kata - Učenici tim (BE1)
Kata - Učenice tim (BE2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
454
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
454
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
432
0
MARKO BELANČIĆ (XXX)
380
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
335
LUKA HUDAK (AMFORAF)
417
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
454
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
380
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
335
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
417
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
380
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
417
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
335
LUKA HUDAK (AMFORAF)
Medalists
1. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
2. IVANO MAGZAN, NO KACHI
3. ANTONIO ZEBA, NEVERA
3. LUKA HUDAK, AMFORA
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (H1)
38
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
238
0
AGATA GALANT (SENSEI)
355
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
338
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
38
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
355
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. AGATA GALANT, KK "SENSEI" Pazin
3. UNA MUSLIMOVIĆ, AMFORA
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (H2)
353
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
334
0
LUCIJA MIKULIĆ (AMFORAF)
353
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
72
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
181
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
75
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
353
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
72
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
181
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
75
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
72
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
75
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
181
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Medalists
1. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
2. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
337
0
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
408
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
456
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
408
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
456
0
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
Medalists
1. LAURA PAVLIĆ, NEVERA
2. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. NIKA NAIMAREVIĆ, AMFORA
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
223
SARA TADEJ (KOSTRE)
389
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
223
SARA TADEJ (KOSTRE)
370
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
332
0
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
389
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
223
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
389
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
370
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
Medalists
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. ANA MARIJAN, NEVERA
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. MELITA SMOLICA, TINJAN
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (K4)
329
0
DAVID STOJAK (AMFORAF)
383
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
101
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
383
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
101
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
Medalists
1. GYÖRGY LAKATOS, DMTK Karate Hungary
2. ROKO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. DAVID STOJAK, AMFORA
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
414
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
113
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
464
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
484
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
113
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
464
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. TIANA ĐAKOVIĆ, MAWASHI
2. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
3. TAMARA BAOTIĆ, Mladost
3. ENNA ŠESTAN, AMFORA
Kata - Cicibani (6 g.) (AC1)
156
0
GAŠPER JEVŠEVAR (KK NM)
155
0
NIK CVELBAR (KK NM)
67
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
156
0
GAŠPER JEVŠEVAR (KK NM)
155
NIK CVELBAR (KK NM)
340
0
GRGUR ŠIMIĆ (AMFORAF)
153
0
VILI KRAMAR (KK NM)
403
JAKOB KRAŠNA (KK NM)
67
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
155
0
NIK CVELBAR (KK NM)
340
0
GRGUR ŠIMIĆ (AMFORAF)
403
0
JAKOB KRAŠNA (KK NM)
67
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
340
0
GRGUR ŠIMIĆ (AMFORAF)
403
0
JAKOB KRAŠNA (KK NM)
153
0
VILI KRAMAR (KK NM)
Medalists
1. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
2. GRGUR ŠIMIĆ, AMFORA
3. GAŠPER JEVŠEVAR, NOVO MESTO
3. VILI KRAMAR, NOVO MESTO
Kata - Cicibani (7 g.) (AC3)
293
0
DOMINIC ŠOŠTARIČ (KK NM)
430
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
293
0
DOMINIC ŠOŠTARIČ (KK NM)
26
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
430
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
206
0
DE TONI GIOELE (KDN)
148
0
DOMINIK KRAJŠEK (KK NM)
27
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
339
BEN KADRIJA (AMFORAF)
26
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
430
0
ALEKS MITROVIĆ (XXX)
148
0
DOMINIK KRAJŠEK (KK NM)
339
0
BEN KADRIJA (AMFORAF)
26
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
148
0
DOMINIK KRAJŠEK (KK NM)
339
0
BEN KADRIJA (AMFORAF)
27
0
PETAR PUŠKARIĆ (FINIDA)
Medalists
1. DOMINIK KRAJŠEK, NOVO MESTO
2. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ALEKS MITROVIĆ, ISTRA
3. PETAR PUŠKARIĆ, FINIDA (POREČ)
Kata - Mlađi učenici (7, 8 KYU) (AN1)
261
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
261
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
208
0
CHIARELLO LUCA (KDN)
208
0
CHIARELLO LUCA (KDN)
310
0
JURIJ VID HORVAT (KK NM)
271
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
136
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
261
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
207
0
DE TONI GIOELE (KDN)
140
0
BOR ROMIH (KK NM)
262
KARLO JUSUP (FIGHT)
433
NIKOLA LJEVAR (XXX)
341
IAN OROVIĆ (AMFORAF)
208
0
CHIARELLO LUCA (KDN)
271
0
BRANIMIR MANDŽUKA (NOVIGRA)
136
0
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
261
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
207
0
DE TONI GIOELE (KDN)
262
0
KARLO JUSUP (FIGHT)
433
0
NIKOLA LJEVAR (XXX)
341
0
IAN OROVIĆ (AMFORAF)
208
0
CHIARELLO LUCA (KDN)
136
0
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
207
0
DE TONI GIOELE (KDN)
341
0
IAN OROVIĆ (AMFORAF)
136
0
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
207
0
DE TONI GIOELE (KDN)
262
0
KARLO JUSUP (FIGHT)
140
0
BOR ROMIH (KK NM)
341
0
IAN OROVIĆ (AMFORAF)
140
0
BOR ROMIH (KK NM)
Medalists
1. SEBASTIANO PAVAN, GLC FIJLKAM
2. DE TONI GIOELE, KARATE DO NOVENTA
3. CHIARELLO LUCA, KARATE DO NOVENTA
3. IAN OROVIĆ, AMFORA
Kata - Učenici (6, 7. i 8. KYU) (BN1)
265
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
342
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
265
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
128
0
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
342
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
312
0
ANTONIO DIMOVSKI (KK NM)
264
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
163
0
MIHA JAGER (KK NM)
209
CHIARELLO LUCA (KDN)
128
0
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
342
0
LEON DŽAFIĆ (AMFORAF)
264
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
209
0
CHIARELLO LUCA (KDN)
128
0
SEBASTIANO PAVAN (GLCFIJL)
264
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
209
0
CHIARELLO LUCA (KDN)
163
0
MIHA JAGER (KK NM)
Medalists
1. SEBASTIANO PAVAN, GLC FIJLKAM
2. AARON LUKIĆ, BUJE
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
3. CHIARELLO LUCA, KARATE DO NOVENTA
Kata - Učenici (B1)
213
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
213
0
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
247
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
213
0
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
55
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
232
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
183
BERGO MARCO (KDN)
247
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
211
0
DAL COMPARE EMANUELE (KDN)
160
0
SWEN HORN (KK NM)
438
ROKO GROŠETA (XXX)
126
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
343
LUKA HUDAK (AMFORAF)
213
0
FORTIN SEBASTIANO (KDN)
232
0
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
183
0
BERGO MARCO (KDN)
247
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
160
0
SWEN HORN (KK NM)
438
0
ROKO GROŠETA (XXX)
126
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
343
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
232
0
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
247
0
SIMON LAKOŠELJAC (SENSEI)
438
0
ROKO GROŠETA (XXX)
126
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
232
0
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
126
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
343
LUKA HUDAK (AMFORAF)
438
0
ROKO GROŠETA (XXX)
343
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
Medalists
1. FILIPPO CALABRESE, GLC FIJLKAM
2. WILIAM CANDOLO, GLC FIJLKAM
3. FORTIN SEBASTIANO, KARATE DO NOVENTA
3. ROKO GROŠETA, ISTRA
Kata - Cicibanke (7 g.) (AC4)
344
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
290
0
AJDA ŽIVA HORVAT (KK NM)
344
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
22
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
108
0
LANA BEŠIĆ (MAWASHI)
344
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
290
AJDA ŽIVA HORVAT (KK NM)
313
0
GLORIA DIMOVSKA (KK NM)
216
0
SCARABELLO SOFIA (KDN)
22
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
111
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
357
0
ANAMARIJA RACAN (AMFORAF)
248
ADELI SLIVAR (SENSEI)
154
KAJA ROMIH (KK NM)
17
LANA KADUM (FINIDA)
108
0
LANA BEŠIĆ (MAWASHI)
290
0
AJDA ŽIVA HORVAT (KK NM)
216
0
SCARABELLO SOFIA (KDN)
22
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
357
0
ANAMARIJA RACAN (AMFORAF)
248
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
154
0
KAJA ROMIH (KK NM)
17
0
LANA KADUM (FINIDA)
108
0
LANA BEŠIĆ (MAWASHI)
22
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
248
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
17
0
LANA KADUM (FINIDA)
108
0
LANA BEŠIĆ (MAWASHI)
248
0
ADELI SLIVAR (SENSEI)
357
ANAMARIJA RACAN (AMFORAF)
17
0
LANA KADUM (FINIDA)
357
0
ANAMARIJA RACAN (AMFORAF)
Medalists
1. LANA BEŠIĆ, MAWASHI
2. ADELI SLIVAR, KK "SENSEI" Pazin
3. LUCIJA JOZIĆ, FINIDA (POREČ)
3. LANA KADUM, FINIDA (POREČ)
Kata - Učenice (B2)
328
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
25
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
328
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
106
0
ALJA KONTREC (MAWASHI)
25
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
203
0
DAINESE GIADA (KDN)
63
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
200
0
INCANI REBECCA (KDN)
345
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
106
0
ALJA KONTREC (MAWASHI)
25
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
63
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
345
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
106
0
ALJA KONTREC (MAWASHI)
345
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
63
EMILI JURCAN (FINIDA)
Medalists
1. ALJA KONTREC, MAWASHI
2. UNA MUSLIMOVIĆ, AMFORA
3. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. EMILI JURCAN, FINIDA (POREČ)
Kata - Učenici tim (BE1)
219
0
TIGER TEAM 3 (KDN)
352
0
KATA TEAM (AMFORAF)
347
ML.UČENICI (1) EKIPNO (AMFORAF)
352
0
KATA TEAM (AMFORAF)
347
0
ML.UČENICI (1) EKIPNO (AMFORAF)
Medalists
1. KATA TEAM, AMFORA
2. ML.UČENICI (1) EKIPNO, AMFORA
3. TIGER TEAM 3, KARATE DO NOVENTA
3. ----
Kata - Učenice tim (BE2)
350
0
KATA TEAM (AMFORAF)
30
0
UČENICE EKIPNO (1) (FINIDA)
31
0
UČENICE EKIPNO (2) (FINIDA)
284
0
NOVIGRAD ML.UČENICE (NOVIGRA)
30
0
UČENICE EKIPNO (1) (FINIDA)
284
0
NOVIGRAD ML.UČENICE (NOVIGRA)
Medalists
1. UČENICE EKIPNO (1), FINIDA (POREČ)
2. NOVIGRAD ML.UČENICE, NOVIGRAD
3. KATA TEAM, AMFORA
3. UČENICE EKIPNO (2), FINIDA (POREČ)