Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA
AMFORA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DMTK Karate Hungary
FINIDA (POREČ)
GLC FIJLKAM
ISTRA
KARATE DO NOVENTA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Međimurje
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (AB2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (H1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (H2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (K2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
Kumite - Juniorke -53 (T2)
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (X1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
348
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
455
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
483
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
348
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
483
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ROKO RAČKI, NEVERA
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (AA3)
407
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
288
0
MARKO LEGOVIĆ (FINIDA)
406
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
40
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
407
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
40
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
Medalists
1. ROKO ŽIC, KRK CROATIA
2. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. MARKO LEGOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. AMAR ŠAHINOVIĆ, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (AB2)
409
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
289
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
Medalists
1. AURORA BARBALIĆ, KRK CROATIA
2. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
421
0
LEON RADOLOVIĆ (CBSPULA)
241
0
LUKAS BRAJKOVIĆ (SENSEI)
421
0
LEON RADOLOVIĆ (CBSPULA)
349
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
241
LUKAS BRAJKOVIĆ (SENSEI)
458
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
415
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
349
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
241
0
LUKAS BRAJKOVIĆ (SENSEI)
458
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
415
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
349
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
415
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
458
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. LEON RADOLOVIĆ, CBS PULA
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
351
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
351
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
65
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
91
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
LUKA BOLF (CHMPRI)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
91
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
Medalists
1. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
2. ROAN VIŽINTIN, SHOTOKAN UMAG
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
451
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
367
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
367
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
485
0
ALESSANDRO BARBANO (GLCFIJL)
451
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
375
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
463
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
423
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
467
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
457
0
NIKO ROVIS (NEVERA)
367
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
375
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
423
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
467
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
375
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
467
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
423
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
457
0
NIKO ROVIS (NEVERA)
Medalists
1. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
2. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
3. KLEMEN KOLŠEK, ŠD GORICA
3. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (H1)
38
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
238
0
AGATA GALANT (SENSEI)
355
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
338
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
38
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
355
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
Medalists
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. AGATA GALANT, KK "SENSEI" Pazin
3. UNA MUSLIMOVIĆ, AMFORA
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (H2)
353
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
334
0
LUCIJA MIKULIĆ (AMFORAF)
353
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
72
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
181
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
75
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
353
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
72
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
181
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
75
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
72
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
75
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
181
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Medalists
1. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
2. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
410
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
382
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
410
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
382
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
114
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
395
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
382
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
395
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
395
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
114
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
Medalists
1. PAULA NJEGOVEC, Mladost
2. SAMANTA RADOVAN, TINJAN
3. ALESSIA BRDOVČAK, NO KACHI
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
337
0
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
408
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
456
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
408
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
456
0
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
Medalists
1. LAURA PAVLIĆ, NEVERA
2. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. NIKA NAIMAREVIĆ, AMFORA
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
223
SARA TADEJ (KOSTRE)
389
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
223
SARA TADEJ (KOSTRE)
370
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
332
0
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
389
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
223
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
389
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
370
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
Medalists
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. ANA MARIJAN, NEVERA
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. MELITA SMOLICA, TINJAN
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (K2)
240
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
51
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
89
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
240
0
DARIAN BELIĆ (SENSEI)
51
FILIP LONČAR (ZAMET)
92
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
469
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
89
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
51
0
FILIP LONČAR (ZAMET)
92
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
469
0
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
89
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
92
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
469
AIZZA SAMUEL (GLCFIJL)
Medalists
1. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
2. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. DARIAN BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. AIZZA SAMUEL, GLC FIJLKAM
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (L1)
93
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
354
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
58
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
93
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
354
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
422
0
MIA MILAS (CBSPULA)
182
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
94
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
39
ANA KARADŽA (GROBNIK)
58
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
354
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
182
0
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
39
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
58
0
TEA SGARDELLI - LJATIFI (ZAMET)
39
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
182
IRA ŠEKULJICA (KRK CRO)
Medalists
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (L3)
396
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
325
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
359
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
396
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
359
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
Medalists
1. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. TEA KREŠIĆ, RI CROATIA
3. ----
Kumite - Juniorke -53 (T2)
88
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
234
0
PAOLA CRISTINA (GLCFIJL)
490
MAŠA MAGAJNA (MAWASHI)
88
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
490
0
MAŠA MAGAJNA (MAWASHI)
Medalists
1. MAŠA MAGAJNA, MAWASHI
2. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
3. PAOLA CRISTINA, GLC FIJLKAM
3. ----
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (X1)
175
0
DEJAN GRUER (YKKF)
87
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
377
TEO OSMIĆ (TINJAN)
87
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
377
0
TEO OSMIĆ (TINJAN)
Medalists
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
2. TEO OSMIĆ, TINJAN
3. DEJAN GRUER, DI MEGLIO KARATE TEAM
3. ----