Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA
AMFORA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DMTK Karate Hungary
FINIDA (POREČ)
GLC FIJLKAM
ISTRA
KARATE DO NOVENTA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Međimurje
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (M2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
Kumite - Juniorke +59 (T4)
Kumite - U 21 (muški) -75 (O3)
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (X1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
110
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
462
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
110
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
412
MIA ZETICA (KGB)
224
SARA TADEJ (KOSTRE)
179
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
110
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
412
0
MIA ZETICA (KGB)
224
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
179
0
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
412
0
MIA ZETICA (KGB)
179
0
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
224
SARA TADEJ (KOSTRE)
Medalists
1. NIKITA MARCHESAN, DI MEGLIO KARATE TEAM
2. MIA ZETICA, Mladost
3. LEJA BIZJAK LEDERER, MAWASHI
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (M2)
386
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
177
0
NICHOLAS PEZZINO (YKKF)
Medalists
1. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI
2. NICHOLAS PEZZINO, DI MEGLIO KARATE TEAM
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (M4)
178
0
SAMUELE PONTANI (YKKF)
231
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
123
0
LEO LAZAR (TAD )
226
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
231
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
123
0
LEO LAZAR (TAD )
Medalists
1. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
2. LEON PENDIĆ, Delta
3. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. SAMUELE PONTANI, DI MEGLIO KARATE TEAM
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (P2)
74
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
397
0
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
121
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
74
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
397
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
59
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
180
0
SARJ GRUER (YKKF)
71
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
487
0
IVONA HORVAT (NOKACHI)
121
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
397
0
LAURA RAJNOVIĆ (CHMPRI)
59
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
71
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
121
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
59
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
71
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
180
0
SARJ GRUER (YKKF)
Medalists
1. TONKA MIJALJEVIĆ, ZAMET
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. SARJ GRUER, DI MEGLIO KARATE TEAM
Kumite - Juniorke +59 (T4)
444
0
IVA ŠANDAK (TINJAN)
172
0
EMESE MÉSZÁROS (DMTK HU)
176
0
NAMOINI MARTINA (YKKF)
488
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
172
0
EMESE MÉSZÁROS (DMTK HU)
488
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
Medalists
1. EMESE MÉSZÁROS, DMTK Karate Hungary
2. AIDA DELIĆ, CBS PULA
3. IVA ŠANDAK, TINJAN
3. NAMOINI MARTINA, DI MEGLIO KARATE TEAM
Kumite - U 21 (muški) -75 (O3)
491
0
TEO OSMIĆ (TINJAN)
174
0
DEJAN GRUER (YKKF)
Medalists
1. DEJAN GRUER, DI MEGLIO KARATE TEAM
2. TEO OSMIĆ, TINJAN
3. ----
3. ----
Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (X1)
175
0
DEJAN GRUER (YKKF)
87
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
377
TEO OSMIĆ (TINJAN)
87
0
VIKTOR ČUBRIĆ (KRK CRO)
377
0
TEO OSMIĆ (TINJAN)
Medalists
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
2. TEO OSMIĆ, TINJAN
3. DEJAN GRUER, DI MEGLIO KARATE TEAM
3. ----