Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
20.Eurocup Istria 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ALFA
AMFORA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DMTK Karate Hungary
FINIDA (POREČ)
GLC FIJLKAM
ISTRA
KARATE DO NOVENTA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Međimurje
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
421
0
LEON RADOLOVIĆ (CBSPULA)
241
0
LUKAS BRAJKOVIĆ (SENSEI)
421
0
LEON RADOLOVIĆ (CBSPULA)
349
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
241
LUKAS BRAJKOVIĆ (SENSEI)
458
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
415
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
349
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
241
0
LUKAS BRAJKOVIĆ (SENSEI)
458
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
415
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
349
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
415
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
458
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. LEON RADOLOVIĆ, CBS PULA
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
454
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
454
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
432
0
MARKO BELANČIĆ (XXX)
380
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
335
LUKA HUDAK (AMFORAF)
417
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
454
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
380
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
335
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
417
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
380
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
417
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
335
LUKA HUDAK (AMFORAF)
Osvajači medalja
1. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
2. IVANO MAGZAN, NO KACHI
3. ANTONIO ZEBA, NEVERA
3. LUKA HUDAK, AMFORA
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (H3)
410
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
382
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
410
0
MAJA VUKUŠIĆ (KRK CRO)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
382
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
114
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
395
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
382
0
ALESSIA BRDOVČAK (NOKACHI)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
395
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
376
0
SAMANTA RADOVAN (TINJAN)
416
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
395
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
114
0
ZOJA MARTINA ABRAM (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. PAULA NJEGOVEC, Mladost
2. SAMANTA RADOVAN, TINJAN
3. ALESSIA BRDOVČAK, NO KACHI
3. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (K5)
413
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
369
0
JOSIP ĐURIĆ VADINJOF (TINJAN)
Osvajači medalja
1. IVAN HUZANIĆ, Mladost
2. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF, TINJAN
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (L2)
110
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
462
0
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
110
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
412
MIA ZETICA (KGB)
224
SARA TADEJ (KOSTRE)
179
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
110
0
LEJA BIZJAK LEDERER (MAWASHI)
412
0
MIA ZETICA (KGB)
224
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
179
0
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
412
0
MIA ZETICA (KGB)
179
0
NIKITA MARCHESAN (YKKF)
224
SARA TADEJ (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. NIKITA MARCHESAN, DI MEGLIO KARATE TEAM
2. MIA ZETICA, Mladost
3. LEJA BIZJAK LEDERER, MAWASHI
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (L5)
414
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
113
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
464
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
484
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
113
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
464
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. TIANA ĐAKOVIĆ, MAWASHI
2. EMMA ZEJNIĆ, NO KACHI
3. TAMARA BAOTIĆ, Mladost
3. ENNA ŠESTAN, AMFORA