Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20.Eurocup Istria 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA
AMFORA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DMTK Karate Hungary
FINIDA (POREČ)
GLC FIJLKAM
ISTRA
KARATE DO NOVENTA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK Vrsar
KOSTRENA
KRK CROATIA
MAWASHI
Međimurje
Mladost
NEVERA
NO KACHI
NOVIGRAD
NOVO MESTO
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
SHOTOKAN UMAG
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite- Cicibanke -26kg
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (K3)
Kumite- Cicibanke -26kg
448
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
411
0
MILLA DUNOVIC (KOSTRE)
Medalists
1. NICOL VRBAN, NEVERA
2. MILLA DUNOVIC, KOSTRENA
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (AA1)
348
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
455
0
ROKO RAČKI (NEVERA)
483
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
348
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
483
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. MILE VLADUŠIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ROKO RAČKI, NEVERA
3. ----
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (AB4)
173
0
FLÓRA BAKOS (DMTK HU)
393
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
173
0
FLÓRA BAKOS (DMTK HU)
394
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
393
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
449
MIA MURICA (NEVERA)
390
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
394
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
393
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
449
0
MIA MURICA (NEVERA)
390
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
394
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
390
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
449
MIA MURICA (NEVERA)
Medalists
1. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
3. FLÓRA BAKOS, DMTK Karate Hungary
3. MIA MURICA, NEVERA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
351
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
351
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
65
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
91
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
LUKA BOLF (CHMPRI)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
447
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
166
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
452
0
MATEJ DMIOVIC (NEVERA)
391
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
91
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
Medalists
1. MATEJ DMIOVIC, NEVERA
2. ROAN VIŽINTIN, SHOTOKAN UMAG
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
454
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
454
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
432
0
MARKO BELANČIĆ (XXX)
380
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
335
LUKA HUDAK (AMFORAF)
417
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
454
0
ANTONIO ZEBA (NEVERA)
380
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
335
0
LUKA HUDAK (AMFORAF)
417
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
380
0
IVANO MAGZAN (NOKACHI)
417
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
335
LUKA HUDAK (AMFORAF)
Medalists
1. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
2. IVANO MAGZAN, NO KACHI
3. ANTONIO ZEBA, NEVERA
3. LUKA HUDAK, AMFORA
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
451
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
367
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
367
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
485
0
ALESSANDRO BARBANO (GLCFIJL)
451
0
LUKA OMEROVIĆ (NEVERA)
375
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
463
0
IVANO KONEVSKI (NOKACHI)
423
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
467
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
457
0
NIKO ROVIS (NEVERA)
367
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
375
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
423
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
467
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
375
0
VITO TURKOVIĆ (TINJAN)
467
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
423
0
NOAH BUBIĆ (CBSPULA)
457
0
NIKO ROVIS (NEVERA)
Medalists
1. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
2. VITO TURKOVIĆ, TINJAN
3. KLEMEN KOLŠEK, ŠD GORICA
3. NOAH BUBIĆ, CBS PULA
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (H4)
337
0
NIKA NAIMAREVIĆ (AMFORAF)
408
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
456
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
408
0
ZARA BURNIĆ (KRK CRO)
456
0
LAURA PAVLIĆ (NEVERA)
Medalists
1. LAURA PAVLIĆ, NEVERA
2. ZARA BURNIĆ, KRK CROATIA
3. NIKA NAIMAREVIĆ, AMFORA
3. ----
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (H5)
223
SARA TADEJ (KOSTRE)
389
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
223
SARA TADEJ (KOSTRE)
370
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
332
0
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
389
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
223
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
389
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
450
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
358
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
370
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
Medalists
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. ANA MARIJAN, NEVERA
3. SARA TADEJ, KOSTRENA
3. MELITA SMOLICA, TINJAN
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (K3)
69
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
453
0
VIKTOR ŠĆULAC (NEVERA)
379
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
69
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
379
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
Medalists
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. VIKTOR ŠĆULAC, NEVERA
3. ----