Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Eurocup Istria 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (G4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (G5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (G1)
120
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
162
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
128
0
KARLO EREŠ (METAL)
305
0
EGOR KOSTRIKO (KK PULA)
120
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
128
0
KARLO EREŠ (METAL)
Medalists
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. KARLO EREŠ, Metal - Jurdani
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. EGOR KOSTRIKO, Pula
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (G2)
129
0
FILIP KOMARAC (METAL)
398
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
214
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
33
0
ANŽE KERMC (KBV )
398
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
214
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969
3. ANŽE KERMC, KBV SEVNICA
3. FILIP KOMARAC, Metal - Jurdani
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (G3)
114
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
346
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
337
DAVID MOČIBOB (OPATIJA)
114
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
337
0
DAVID MOČIBOB (OPATIJA)
Medalists
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. DAVID MOČIBOB, OPATIJA
3. LUKA BOLF, CHAMPION RIJEKA
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (G4)
81
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
369
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
418
MATTEO VRBAN (NEVERA)
369
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
418
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
Medalists
1. MATTEO VRBAN, NEVERA
2. JOSIP LAGINJA, CHAMPION RIJEKA
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (G5)
332
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
141
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
332
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
131
0
VILIM HRŽIĆ (METAL)
269
0
TILEN CVELBAR (KBV )
243
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
141
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
332
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
269
0
TILEN CVELBAR (KBV )
243
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
141
0
LUKA RAFAJ (KRK CRO)
243
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
269
TILEN CVELBAR (KBV )
Medalists
1. IVAN OŽBOLT, Kastav
2. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. TILEN CVELBAR, KBV SEVNICA
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (G6)
453
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
455
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
343
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
132
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
453
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
343
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
Medalists
1. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
2. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. SENAIL BABIĆ, Metal - Jurdani