Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Eurocup Istria 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Ml. seniorke (U21)
KUMITE-Ml. seniori (U21)
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Muški
KATA-Ženski
Kata tim (muški)
Kata tim (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Cicibanke (7 g.) (AC4)
Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)
Kata - Mlađe učenice (A2)
Kata - Učenice (6, 7. i 8. KYU) (BN2)
Kata - Učenice (B2)
Kata - Mlađe kadetkinje (C2)
Kata - Kadetkinje (D2)
Kata - Juniorke (E2)
Kata - Seniorke (F2)
Kata - Cicibanke (7 g.) (AC4)
170
0
ELEN DABIĆ (AMFORAF)
238
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
187
0
LOTA ŠIMIĆ (AMFORAF)
22
0
VIKTORIIA TROFIMOVA (FINIDA)
238
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
22
0
VIKTORIIA TROFIMOVA (FINIDA)
Medalists
1. SARA MEMIĆ, ZAMET
2. VIKTORIIA TROFIMOVA, FINIDA (POREČ)
3. ELEN DABIĆ, AMFORA
3. LOTA ŠIMIĆ, AMFORA
Kata - Mlađe učenice (7, 8. i 9. KYU) (AN2)
379
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
25
0
ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ (FINIDA)
379
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
257
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
60
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
379
0
IDA DUJAK (NOVIGRA)
25
ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ (FINIDA)
4
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
257
ANĐA JULARIĆ (KGB)
366
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
449
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
10
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
8
LANA KADUM (FINIDA)
381
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
60
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
25
0
ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ (FINIDA)
4
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
257
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
449
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
10
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
8
0
LANA KADUM (FINIDA)
381
0
MATEA POROPAT (NOVIGRA)
60
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
257
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
449
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
8
0
LANA KADUM (FINIDA)
60
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
449
0
LANA BEŠIĆ (POSTOJN)
10
0
LUCIJA JOZIĆ (FINIDA)
366
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
8
0
LANA KADUM (FINIDA)
366
0
LUNA TOMAŠIĆ (AMFORAF)
Medalists
1. LANA BEŠIĆ, POSTOJNA
2. LARA CECCHETTO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. IDA DUJAK, NOVIGRAD
3. LUNA TOMAŠIĆ, AMFORA
Kata - Mlađe učenice (A2)
392
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
392
0
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
36
0
IVANA ĆERIĆ (KBV )
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
261
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
392
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
259
DORA VALENTIĆ (KGB)
390
LANA BEŠIĆ (PO)
263
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
44
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
239
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
261
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
392
0
MARIJA RUDONJIĆ (PO)
259
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
390
0
LANA BEŠIĆ (PO)
263
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
44
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
61
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
259
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
390
0
LANA BEŠIĆ (PO)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
259
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
450
0
LIVIJA SMRDEL (MAWASHI)
44
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
239
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
390
0
LANA BEŠIĆ (PO)
239
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
Medalists
1. LIVIJA SMRDEL, MAWASHI
2. DORA VALENTIĆ, Mladost
3. LARA CECCHETTO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. LANA BEŠIĆ, POSTOJNA
Kata - Učenice (6, 7. i 8. KYU) (BN2)
380
0
LEA BAISSERO (NOVIGRA)
216
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
226
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
216
0
DORA RUBINIĆ (ZAMET)
226
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
Medalists
1. DORA RUBINIĆ, ZAMET
2. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET
3. LEA BAISSERO, NOVIGRAD
3. ----
Kata - Učenice (B2)
264
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
227
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
227
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
264
0
STEFANI JULARIĆ (KGB)
181
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
265
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
176
0
LARA USAINOVIĆ (AMFORAF)
11
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
2
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
227
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
181
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
265
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
2
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
181
0
UNA MUSLIMOVIĆ (AMFORAF)
2
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
265
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
11
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
Medalists
1. EMILI JURCAN, FINIDA (POREČ)
2. UNA MUSLIMOVIĆ, AMFORA
3. MIRELA MAKAREVIĆ, ZAMET
3. UNA CVIJANOVIĆ, Mladost
Kata - Mlađe kadetkinje (C2)
45
ALJA KONTREC (MAWASHI)
45
0
ALJA KONTREC (MAWASHI)
67
0
GIADA CONGEDO (SKZ)
279
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
5
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
68
0
MARIASOLE CLEMENTIN (SKZ)
182
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
45
0
ALJA KONTREC (MAWASHI)
279
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
5
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
182
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
279
0
EMMA BERTA BOČKOR (KK BUJE)
5
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
182
0
ENNA ŠESTAN (AMFORAF)
68
0
MARIASOLE CLEMENTIN (SKZ)
Medalists
1. EMMA BERTA BOČKOR, BUJE
2. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. ALJA KONTREC, MAWASHI
3. ENNA ŠESTAN, AMFORA
Kata - Kadetkinje (D2)
228
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
6
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
228
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
71
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
6
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
15
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
280
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
71
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
6
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
15
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
280
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
71
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
15
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
280
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. MARTINA MESAGLIO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. MIRTA RUSTIA, ZAMET
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
Kata - Juniorke (E2)
229
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
16
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
281
0
VANJA BOŽIĆ (KK BUJE)
72
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
16
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
72
0
MARTINA MESAGLIO (SKZ)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. MARTINA MESAGLIO, ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3. MIRTA RUSTIA, ZAMET
3. VANJA BOŽIĆ, BUJE
Kata - Seniorke (F2)
384
0
MATEA ŠVERKO (NOVIGRA)
102
0
URSULA MARIA PAMIĆ (SENSEI)
20
SANJA IVANČEVIĆ (FINIDA)
102
0
URSULA MARIA PAMIĆ (SENSEI)
20
0
SANJA IVANČEVIĆ (FINIDA)
Medalists
1. SANJA IVANČEVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. URSULA MARIA PAMIĆ, KK "SENSEI" Pazin
3. MATEA ŠVERKO, NOVIGRAD
3. ----