Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
23. GRAND PRIX CROATIA
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici (B)
KUMITE-Učenice (B)
KUMITE-Mlađi kadeti (C)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (C)
KUMITE-Kadeti (K)
KUMITE-Kadetkinje (K)
KUMITE-Juniori (J)
KUMITE-Juniorke (J)
KUMITE-U 21 (muški) (U)
KUMITE-U 21 (ženski) (U)
KUMITE-Seniori (S)
KATA-Mlađi učenici (A)
KATA-Mlađe učenice (A)
KATA-Učenici (B)
KATA-Učenice (B)
KATA-Mlađi kadeti (C)
KATA-Mlađe kadetkinje (C)
KATA-Kadeti (K)
KATA-Kadetkinje (K)
KATA-Mlađi seniori (U)
KATA-Mlađe seniorke (U)
KATA-Juniori (J)
KATA-Juniorke (J)
KATA-Seniori (S)
KATA-Seniorke (S)
KATA TEAM-Juniori (JE)
KATA TEAM-Juniorke (JE)
KATA TEAM-Mlađi kadeti (CE)
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje (CE)
KATA TEAM-Učenici (CB)
KATA TEAM-Učenice (CB)
KATA TEAM-Mlađi učenici (CA)
KATA TEAM-Mlađe učenice (CA)
KATA PP (P)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -57 (C6)
Kumite - Mlađi kadeti -36 (C1)
Kumite - Mlađi kadeti -41 (C2)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (C3)
Kumite - Mlađi kadeti -48 (C4)
Kumite - Mlađi kadeti -52 (C5)
Kumite - Mlađi kadeti +57 (C7)
Kumite - Mlađi kadeti -45 (C3)
559
ANDRIJA SOLDO (MEĐUGOR)
559
0
ANDRIJA SOLDO (MEĐUGOR)
687
0
ADI ASHKNAZI (ISRAEL)
687
0
ADI ASHKNAZI (ISRAEL)
1165
0
KERIM FEJZIC (PERFEKT)
920
0
MARKO LASIĆ (NERETVA)
467
0
SEBASTIANO CANNARELLA (GLCFIJL)
1496
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
1165
0
KERIM FEJZIC (PERFEKT)
368
0
KARLO KNEŽEVIĆ (TAD )
583
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
559
0
ANDRIJA SOLDO (MEĐUGOR)
187
0
FRAN PETKOVIĆ (SPRTSLF)
845
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
355
RADE RAŠIĆ (KLOBUK)
687
ADI ASHKNAZI (ISRAEL)
212
0
BRANIMIR SOLDO (BROTNJO)
186
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1495
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
338
MATEJ ŠIMIĆ (GRUDE)
1450
LYON NENADIĆ (SAMOBOR)
151
0
NEMANJA JELIČIĆ (ENERGIJ)
781
0
STAŠ MAKAROVIČ (ŠDGORIC)
613
BALÁZS VÉCSEI (DYNAMIC)
1401
LUKA MIKOLAJ (NEDELIS)
469
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
467
0
SEBASTIANO CANNARELLA (GLCFIJL)
1496
0
LUKA GAJDEK (TUSKNC)
1165
0
KERIM FEJZIC (PERFEKT)
583
0
DOMAGOJ ŽABČIĆ (BREGANA)
559
0
ANDRIJA SOLDO (MEĐUGOR)
845
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
355
0
RADE RAŠIĆ (KLOBUK)
687
0
ADI ASHKNAZI (ISRAEL)
186
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1495
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
338
0
MATEJ ŠIMIĆ (GRUDE)
1450
0
LYON NENADIĆ (SAMOBOR)
781
0
STAŠ MAKAROVIČ (ŠDGORIC)
613
0
BALÁZS VÉCSEI (DYNAMIC)
1401
0
LUKA MIKOLAJ (NEDELIS)
469
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
467
0
SEBASTIANO CANNARELLA (GLCFIJL)
1165
0
KERIM FEJZIC (PERFEKT)
845
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
687
0
ADI ASHKNAZI (ISRAEL)
1495
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
338
0
MATEJ ŠIMIĆ (GRUDE)
613
0
BALÁZS VÉCSEI (DYNAMIC)
469
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
1165
0
KERIM FEJZIC (PERFEKT)
845
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1495
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
613
0
BALÁZS VÉCSEI (DYNAMIC)
845
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
613
0
BALÁZS VÉCSEI (DYNAMIC)
781
STAŠ MAKAROVIČ (ŠDGORIC)
469
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
781
0
STAŠ MAKAROVIČ (ŠDGORIC)
1495
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
469
0
FEDERICO PIRAZZOLI (GLCFIJL)
Osvajači medalja
1. FAHIK VESELI, OLIMPIK
2. BALÁZS VÉCSEI, DYNAMIC KSE
3. ADI ASHKNAZI, ISRAEL KARATE FEDERATION
3. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC