Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
23. Memorijalni karate cup Slavonski Brod 2016
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Mlađi učenici 6,7 g.
KATA-Mlađe učenice 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
310
0
DINO MITROVIĆ (WINNER)
84
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
84
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
434
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
192
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
310
0
DINO MITROVIĆ (WINNER)
84
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
434
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
154
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
237
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
512
KARLO MANDŽO (FORTITE)
75
IVANO KARIĆ (0354451)
182
DARIO SZEL (SAMOBOR)
192
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
84
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
434
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
154
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
237
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
512
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
75
0
IVANO KARIĆ (0354451)
182
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
192
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
434
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
237
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
182
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
192
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
237
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
512
KARLO MANDŽO (FORTITE)
182
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
512
0
KARLO MANDŽO (FORTITE)
Dobitniki medalj
1. DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ, Mladost
2. MISLAV BLAŽEKOVIĆ, SAMOBOR
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. DARIO SZEL, SAMOBOR