Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
283
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
392
0
NEJLA MEŠIĆ (KSTK-A)
392
0
NEJLA MEŠIĆ (KSTK-A)
482
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
283
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
82
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
392
NEJLA MEŠIĆ (KSTK-A)
482
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
378
ELENA HORANSKÁ (FERO)
284
SARA DURONJA (POLET-B)
379
SARAH KOTELESOVÁ (FERO)
390
IRNA MUJANOVIĆ (KSTK-A)
95
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
82
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
392
0
NEJLA MEŠIĆ (KSTK-A)
482
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
378
0
ELENA HORANSKÁ (FERO)
284
0
SARA DURONJA (POLET-B)
379
0
SARAH KOTELESOVÁ (FERO)
390
0
IRNA MUJANOVIĆ (KSTK-A)
95
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
82
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
482
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
284
0
SARA DURONJA (POLET-B)
95
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
82
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
284
0
SARA DURONJA (POLET-B)
379
SARAH KOTELESOVÁ (FERO)
95
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
379
0
SARAH KOTELESOVÁ (FERO)
Osvajači medalja
1. ELA COLARIĆ, IVANEC
2. SARA DURONJA, Polet-Brod
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
3. SARAH KOTELESOVÁ, Karate Klub Kretovič Košice