Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
149
0
BAKIR GRABUS (TRAVNIK)
228
0
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
149
0
BAKIR GRABUS (TRAVNIK)
93
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
368
0
BORIS ŠURIĆ (WINNER)
93
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
97
DARIO SZEL (SAMOBOR)
149
0
BAKIR GRABUS (TRAVNIK)
126
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
228
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
32
0
OMER GANIĆ (TRAVNIK)
268
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
21
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
496
MILAN LJUBOJA (ENERGIJ)
335
GABRIEL ŽALAC (VK)
93
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
97
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
126
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
228
0
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
268
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
21
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
496
0
MILAN LJUBOJA (ENERGIJ)
335
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
93
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
126
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
268
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
335
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
126
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
335
0
GABRIEL ŽALAC (VK)
496
MILAN LJUBOJA (ENERGIJ)
268
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
496
0
MILAN LJUBOJA (ENERGIJ)
Medalists
1. KONSTYANTYN ANDREYEYEV, Slovak karate union SZK
2. GABRIEL ŽALAC, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. BAKIR GRABUS, Travnik
3. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec