Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area 6
Area A.1
Area A.2
Area A.3
Area A.4
Area A.5
Area A.6
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -42
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kata - Juniori (YJ)
Kata - Učenice (XB)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kumite - Učenici -42
1631
0
ENRICO LAVARONI (GLCFIJL)
137
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
137
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
16
0
ARTŪRS RINMANIS (TIG)
1421
NICOLA GUARINO (PIELLE)
1695
0
MATTEO CAPRI (TOUKON)
1309
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
1375
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
1631
0
ENRICO LAVARONI (GLCFIJL)
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
137
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1531
0
DOMENICO FORTUNATO (SHIRAI)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
453
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
800
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
1607
0
ZORAN UZELAC (KK ZANS)
1300
FILIP CVETKO (KK KIK)
1694
0
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
194
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
232
GORGI PETROV (7654321)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
1612
0
MORIS TRBULIN (LAV)
1271
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
1530
0
PIETRO PIO CALIFANO (SHIRAI)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
469
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
1421
0
NICOLA GUARINO (PIELLE)
1309
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
1375
0
LUKA SALIHOVIĆ (KK "VŽ")
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
137
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
453
0
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
800
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
1300
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
194
0
JURAJ GOLEMAC (KKHZG)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
1271
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
1309
0
JOSIP VLAHINIĆ (VGORICA)
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
192
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
1300
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
116
0
IGOR ABRAMOVIĆ (ŠDGORIC)
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
1526
0
ANTE VUJANOVIĆ (JADRAN)
469
0
DANILO JELIČIĆ (KS USK )
2105
ANTON HOST (KASTAV)
528
0
CIALENTE LUCA (OKR)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
232
0
GORGI PETROV (7654321)
2105
0
ANTON HOST (KASTAV)
Medalists
1. DANILO JELIČIĆ, KS USK BIH
2. ANTE VUJANOVIĆ, KK JADRAN
3. IGOR ABRAMOVIĆ, ŠD GORICA
3. GORGI PETROV, FUNAKOSHI GICHIN