Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Juniorke +59
2057
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
2057
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
1872
0
MERISA ĆEMO (BIHKF)
2057
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
61
0
DIELZA ULLURI (KDBCH)
2057
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
2069
0
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
2004
0
MARINA RADIČEVIĆ (SRBJNTM)
1293
0
IVA IVANOVA (TEAM BG)
690
IRENE PASQUINELLI (TOSCANA)
1111
KITI SMILJAN (NESTOR)
1790
LAURA REHAK (STUDNT)
2048
0
KSENIJA RAJOVIĆ (MNE)
1902
0
ALIAKSANDRA AUCHYNNIKAVA (BKF)
2036
ALESSIA ANGELINI (MATRIX)
2069
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
1063
BADEMA TAHIROVIĆ (KS USK )
61
0
DIELZA ULLURI (KDBCH)
1018
0
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ (SLOVKNT)
1836
TUFI FRANCESCA (ITA NT)
2100
ANTONIJA ŠARAVANJA (KKHZG)
1419
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
2057
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
1792
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1156
DESY RUBINI (GLCFIJL)
1872
MERISA ĆEMO (BIHKF)
2067
0
SANJA VARSAKOVIC (KKDINAM)
1286
0
GABRIELA GORANOVA (TEAM BG)
688
GIADA BORRACELLI (TOSCANA)
1230
KATJA JERIHA (KK LJUB)
1055
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
1767
DINA LONCICH (ISRAEL)
86
ALLISON BERNA (F.L.A.M)
392
GIULIA DA PRA (GLCFIJL)
1871
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
1797
0
LORA ZILLER (AUSTRIA)
1903
0
ANASTASIYA DZIACHKOVA (BKF)
1835
VANZETTI IRENE (ITA NT)
203
KATARINA BILIĆ (KKHZG)
1761
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
2056
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
1796
IVANA BOROMISA (STUDNT)
859
CARLOTTA MICHELOT (GLCFIJL)
2119
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
1293
0
IVA IVANOVA (TEAM BG)
690
0
IRENE PASQUINELLI (TOSCANA)
1111
0
KITI SMILJAN (NESTOR)
1790
0
LAURA REHAK (STUDNT)
1902
0
ALIAKSANDRA AUCHYNNIKAVA (BKF)
2036
0
ALESSIA ANGELINI (MATRIX)
2069
0
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
1063
0
BADEMA TAHIROVIĆ (KS USK )
61
0
DIELZA ULLURI (KDBCH)
1836
0
TUFI FRANCESCA (ITA NT)
2100
0
ANTONIJA ŠARAVANJA (KKHZG)
1419
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
2057
0
PETRA PERUŠKO (OPATIJA)
1792
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1156
0
DESY RUBINI (GLCFIJL)
1872
0
MERISA ĆEMO (BIHKF)
1286
0
GABRIELA GORANOVA (TEAM BG)
688
0
GIADA BORRACELLI (TOSCANA)
1230
0
KATJA JERIHA (KK LJUB)
1055
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
1767
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
86
0
ALLISON BERNA (F.L.A.M)
392
0
GIULIA DA PRA (GLCFIJL)
1871
0
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
1903
0
ANASTASIYA DZIACHKOVA (BKF)
1835
0
VANZETTI IRENE (ITA NT)
203
0
KATARINA BILIĆ (KKHZG)
1761
0
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
2056
0
LUCIJA PERUŠKO (OPATIJA)
1796
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
859
0
CARLOTTA MICHELOT (GLCFIJL)
2119
0
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
690
0
IRENE PASQUINELLI (TOSCANA)
1790
0
LAURA REHAK (STUDNT)
2036
0
ALESSIA ANGELINI (MATRIX)
2069
0
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
61
0
DIELZA ULLURI (KDBCH)
1419
0
PETRA GRGIĆ (FORTITE)
1792
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1872
0
MERISA ĆEMO (BIHKF)
1286
0
GABRIELA GORANOVA (TEAM BG)
1055
0
REBEKA TALAJIĆ (PORTO)
1767
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1871
0
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
1903
0
ANASTASIYA DZIACHKOVA (BKF)
1761
0
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
1796
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
2119
0
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
1790
0
LAURA REHAK (STUDNT)
2069
0
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
61
0
DIELZA ULLURI (KDBCH)
1792
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1286
0
GABRIELA GORANOVA (TEAM BG)
1871
0
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
1761
0
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
2119
0
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
2069
0
ANNA SALVETTI (OLIMPIA)
1792
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1871
0
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
1761
0
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
1792
0
MIHAELA MRAZOVIĆ (STUDNT)
1761
0
AICHA BOUSSEBAA (HUNGNT)
203
KATARINA BILIĆ (KKHZG)
1903
0
ANASTASIYA DZIACHKOVA (BKF)
203
0
KATARINA BILIĆ (KKHZG)
2119
0
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
1903
0
ANASTASIYA DZIACHKOVA (BKF)
1871
0
MATEA NOAH MEDIĆ (BIHKF)
2119
0
LUCIJA LESJAK (GLOBUS)
Medalists
1. MIHAELA MRAZOVIĆ, STUDENT
2. AICHA BOUSSEBAA, HUNGARIAN NATIONAL TEAM
3. ANNA SALVETTI, Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
3. LUCIJA LESJAK, GLOBUS Čakovec