Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽA/LETO
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -36
1624
MELISSA STROSCIO (GLCFIJL)
1624
0
MELISSA STROSCIO (GLCFIJL)
2106
0
ELIDE BABIĆ (KASTAV)
2106
0
ELIDE BABIĆ (KASTAV)
5
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1406
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
1316
0
MERISA GARIĆ (VGORICA)
1623
MARTINA VARONE (GLCFIJL)
5
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
917
NADJA HARBAS (KS USK )
1600
0
PATRICIJA ŽABČIĆ (BREGANA)
2106
0
ELIDE BABIĆ (KASTAV)
69
SARA TADEJ (KOSTRE)
1624
MELISSA STROSCIO (GLCFIJL)
481
SARA KALAJDŽIĆ (KS USK )
902
0
EMILI BETI (GLOBUS)
79
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1949
SHIR YAHAV (SPORT)
2088
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
1404
ADNA BILANOVIĆ (KS USK )
278
0
ARTA BUSHI (FORCA)
2107
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
1534
AJDA GOLAČ (RUDAR)
1587
MINA GHEZA (GLCFIJL)
574
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
1406
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
1623
0
MARTINA VARONE (GLCFIJL)
5
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
917
0
NADJA HARBAS (KS USK )
2106
0
ELIDE BABIĆ (KASTAV)
69
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
1624
0
MELISSA STROSCIO (GLCFIJL)
481
0
SARA KALAJDŽIĆ (KS USK )
79
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1949
0
SHIR YAHAV (SPORT)
2088
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
1404
0
ADNA BILANOVIĆ (KS USK )
278
0
ARTA BUSHI (FORCA)
1534
0
AJDA GOLAČ (RUDAR)
1587
0
MINA GHEZA (GLCFIJL)
574
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
1406
0
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ (GLOBUS)
5
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
2106
0
ELIDE BABIĆ (KASTAV)
481
0
SARA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1949
0
SHIR YAHAV (SPORT)
1404
0
ADNA BILANOVIĆ (KS USK )
278
0
ARTA BUSHI (FORCA)
574
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
5
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
481
0
SARA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1404
0
ADNA BILANOVIĆ (KS USK )
574
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
481
0
SARA KALAJDŽIĆ (KS USK )
1404
0
ADNA BILANOVIĆ (KS USK )
2088
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
1949
0
SHIR YAHAV (SPORT)
2088
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
574
0
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
1949
0
SHIR YAHAV (SPORT)
Dobitniki medalj
1. ADNA BILANOVIĆ, KS USK BIH
2. SARA KALAJDŽIĆ, KS USK BIH
3. ELIDE BABIĆ, Kastav
3. BRUNA ĆORIĆ, Hercegovina-Zagreb