Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1211
0
ROTEM COHEN (ISRAEL)
1078
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1078
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1211
0
ROTEM COHEN (ISRAEL)
1078
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
1500
0
BUKURIJE SELIMI (KK.FATI)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
162
NOGA AMSTERDAMER (ISRAEL)
1332
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
68
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
816
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
2098
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
435
RAYA ATMA (ISRAEL)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1078
0
MATEJA PREVEDAN (DURDEVA)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
162
0
NOGA AMSTERDAMER (ISRAEL)
68
0
TONKA MIJALJEVIC (KOSTRE)
816
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
435
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
634
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
816
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
518
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1651
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
435
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
2098
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
816
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
435
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
Dobitniki medalj
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. EMA ČORBA, ĐURĐEVAC
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
3. RAYA ATMA, ISRAEL KARATE FEDERATION