Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -52
1894
0
DZMITRY MATAVILAU (BKF)
1183
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
1183
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1951
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
728
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
585
0
ALFREDO FALCIANO (SHIRAI)
20
0
ENDRIT MEHMETAJ (GER)
1149
0
ANDREA LANFREDI (GLCFIJL)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1787
0
DRITON HALIMI (PIROKII)
1639
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
675
0
CRISTIANO TONFONI (TOSCANA)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
417
0
MATTEO GAMBA (TEAMNIO)
2052
0
MATEJ BUDIŠČAK (CROAZG)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1894
0
DZMITRY MATAVILAU (BKF)
1183
SANI SKOTNIK (RADENCI)
2042
0
BALŠA MILIČKOVIĆ (MNE)
572
0
NEMANJA STEVANOVIĆ (KS USK )
1800
0
MORRA CHRISTIAN (ITA NT)
27
0
TOBIAS BERGGREN (GER)
375
0
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
145
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1436
0
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1725
0
FEDERICO SERENO (GLCFIJL)
1278
0
DOBRI DIMITROV (TEAM BG)
2031
0
VALERIO MANTOVANI (MATRIX)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1148
0
ANDREA BORTOLOTTI (GLCFIJL)
1431
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
778
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
510
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
538
0
ADIS ĆOMIĆ (KS USK )
588
0
DANIELE DE VIVO (SHIRAI)
21
0
LEO FABIO (GER)
621
0
JIANIS LIUT (GLCFIJL)
1772
0
EDI LONCICH (ISRAEL)
611
0
EDUARDS SUJETOVS (IPPON)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1147
0
ANDREA BELTRAMINI (GLCFIJL)
1283
0
AYGIUN ALIOSMANOV (TEAM BG)
419
0
RICCARDO BOMEI (TEAMNIO)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1151
0
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
1328
0
DENIS ŽUPAN (VIROVTC)
1233
ADRIAN HALILI (KK LJUB)
875
0
BRIGIOLA LUIGI (PIELLE)
740
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
1320
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
1190
0
MATTEO LANDI (GLCFIJL)
299
0
ADI ASHKENAZI (SPORT)
793
JAN HARTL (KOZJANS)
1718
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
1261
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1638
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
1150
0
ANDREA MILAN (GLCFIJL)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1852
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (BIHKF)
1951
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
20
0
ENDRIT MEHMETAJ (GER)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1639
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
2052
0
MATEJ BUDIŠČAK (CROAZG)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1183
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
572
0
NEMANJA STEVANOVIĆ (KS USK )
1800
0
MORRA CHRISTIAN (ITA NT)
375
0
MICHELE ACHILUZZI (GLCFIJL)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1725
0
FEDERICO SERENO (GLCFIJL)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1148
0
ANDREA BORTOLOTTI (GLCFIJL)
778
0
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
510
0
FRANJO RAJAKOVIĆ (STIJENA)
21
0
LEO FABIO (GER)
621
0
JIANIS LIUT (GLCFIJL)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1283
0
AYGIUN ALIOSMANOV (TEAM BG)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1151
0
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
1233
0
ADRIAN HALILI (KK LJUB)
740
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
299
0
ADI ASHKENAZI (SPORT)
793
0
JAN HARTL (KOZJANS)
1718
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1852
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (BIHKF)
1951
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
1289
0
KRISTIYAN VELINOV (TEAM BG)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1800
0
MORRA CHRISTIAN (ITA NT)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
778
0
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
21
0
LEO FABIO (GER)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1151
0
DAVIDE ANDRETTA (GLCFIJL)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
299
0
ADI ASHKENAZI (SPORT)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
433
0
ANSHA MALEK (ISRAEL)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1008
0
MIMOLAT BAGAEV (SLOVKNT)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1007
0
MAREK PONCKA (SLOVKNT)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1966
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
374
0
DAVIDE RAPPARINI (GLCFIJL)
1656
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1718
0
SIMONE GUGLIELMI (GLCFIJL)
1638
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1638
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
1799
0
TEVERINI SIMONE (ITA NT)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
1967
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
879
0
BRUNO JELINIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. FAHIK VESELI, OLIMPIK
2. DAVIDE RAPPARINI, GLC FIJLKAM
3. MIHAJLO POPOVIC, Karate Federation of Serbia
3. BRUNO JELINIĆ, BUSHIDO