Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Juniorke -48
1191
MATILDA PULEGA (GLCFIJL)
1191
0
MATILDA PULEGA (GLCFIJL)
1830
0
ANNA MARIA DAMOLIDEO (ITA NT)
1830
0
ANNA MARIA DAMOLIDEO (ITA NT)
70
0
JAYDIN VAN DER EERDEN (CHOKU)
1828
0
MURABITO NICOLE (ITA NT)
2001
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
385
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
781
ALESSIA BRAMBILLA (GLCFIJL)
70
JAYDIN VAN DER EERDEN (CHOKU)
1830
ANNA MARIA DAMOLIDEO (ITA NT)
1014
TEREZKA SPÁLOVÁ (SLOVKNT)
1191
MATILDA PULEGA (GLCFIJL)
1194
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1829
0
PANTALEONI CARLOTTA (ITA NT)
1305
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
341
YUVAL TZUR (SPORT)
325
CAMILLA CAVO (GLCFIJL)
840
AMALIE POULSEN (DENMARK)
1704
SARA TONNI (03BS120)
1015
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
386
GIORGIA CAPRA (GLCFIJL)
1867
KATARINA SUŠAC (BIHKF)
2001
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
385
0
MICHELE CIANI (GLCFIJL)
781
0
ALESSIA BRAMBILLA (GLCFIJL)
70
0
JAYDIN VAN DER EERDEN (CHOKU)
1830
0
ANNA MARIA DAMOLIDEO (ITA NT)
1014
0
TEREZKA SPÁLOVÁ (SLOVKNT)
1191
0
MATILDA PULEGA (GLCFIJL)
1194
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1305
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
341
0
YUVAL TZUR (SPORT)
325
0
CAMILLA CAVO (GLCFIJL)
840
0
AMALIE POULSEN (DENMARK)
1704
0
SARA TONNI (03BS120)
1015
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
386
0
GIORGIA CAPRA (GLCFIJL)
1867
0
KATARINA SUŠAC (BIHKF)
2001
0
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
70
0
JAYDIN VAN DER EERDEN (CHOKU)
1830
0
ANNA MARIA DAMOLIDEO (ITA NT)
1194
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1305
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
840
0
AMALIE POULSEN (DENMARK)
1015
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
1867
0
KATARINA SUŠAC (BIHKF)
70
0
JAYDIN VAN DER EERDEN (CHOKU)
1194
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1305
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
1867
0
KATARINA SUŠAC (BIHKF)
1194
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1305
0
INES GRDENIĆ (VGORICA)
341
0
YUVAL TZUR (SPORT)
1829
0
PANTALEONI CARLOTTA (ITA NT)
840
0
AMALIE POULSEN (DENMARK)
341
0
YUVAL TZUR (SPORT)
1867
0
KATARINA SUŠAC (BIHKF)
840
0
AMALIE POULSEN (DENMARK)
Medalists
1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
2. DRAGANA MANGOVSKA, METALURG
3. ANNA MARIA DAMOLIDEO, ITALY NATIONAL TEAM
3. AMALIE POULSEN, Sportskarate.dk