Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
1686
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
1686
0
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
868
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
868
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1127
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1516
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
1645
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
1464
MARGHERITA ROSSI (GLCFIJL)
1507
KATA BALTAS (MTK)
1457
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
1686
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
208
KAROLINA JANCOVSKA (7654321)
868
NIKA JELEN (SAMOBOR)
984
AURORA FORNEZZA (GLCFIJL)
1601
MARUKINA BAŠIĆ (KK ZANS)
921
MIA MANEVSKA (URBANIN)
1127
KLARA BRAJA (OMEGA)
1323
RITA SACCHI (GLCFIJL)
1782
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
43
KAJA ČESKO (VELENJE)
867
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
983
DEBORA FABBRO (GLCFIJL)
1564
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
452
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1130
PAULA JUG (OMEGA)
616
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
670
ANĐELA ČAVIĆ (B.LUKA)
1188
NIA GANZITTI (SKKO)
866
VERONIKA HORAK (SAMOBOR)
617
GIADA DUTTO (GLCFIJL)
1681
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
920
IVONA MUFTAROVA (URBANIN)
161
NOGA AMSTERDAMER (ISRAEL)
985
VERONICA DURISOTTI (GLCFIJL)
544
ZOE STOBER (ESSEKER)
1644
ANA IMROVIĆ (0354451)
1515
LEA JENIĆEK (333CR)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1645
0
MATEA EĆIMOVIĆ (0354451)
1464
0
MARGHERITA ROSSI (GLCFIJL)
1507
0
KATA BALTAS (MTK)
1457
0
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
1686
0
NATAŠA JOSIPOVIĆ (VKŽEPČE)
208
0
KAROLINA JANCOVSKA (7654321)
868
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
984
0
AURORA FORNEZZA (GLCFIJL)
1601
0
MARUKINA BAŠIĆ (KK ZANS)
921
0
MIA MANEVSKA (URBANIN)
1127
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
1323
0
RITA SACCHI (GLCFIJL)
1782
0
MAJA SKRENKOVIĆ (ESSEKER)
43
0
KAJA ČESKO (VELENJE)
867
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
983
0
DEBORA FABBRO (GLCFIJL)
1564
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
452
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1130
0
PAULA JUG (OMEGA)
616
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
670
0
ANĐELA ČAVIĆ (B.LUKA)
1188
0
NIA GANZITTI (SKKO)
866
0
VERONIKA HORAK (SAMOBOR)
617
0
GIADA DUTTO (GLCFIJL)
1681
0
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
920
0
IVONA MUFTAROVA (URBANIN)
161
0
NOGA AMSTERDAMER (ISRAEL)
985
0
VERONICA DURISOTTI (GLCFIJL)
544
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1644
0
ANA IMROVIĆ (0354451)
1515
0
LEA JENIĆEK (333CR)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1464
0
MARGHERITA ROSSI (GLCFIJL)
1457
0
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
868
0
NIKA JELEN (SAMOBOR)
984
0
AURORA FORNEZZA (GLCFIJL)
1127
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
1323
0
RITA SACCHI (GLCFIJL)
867
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
1564
0
SABINA PETKOVIĆ (GLOBUS)
452
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
616
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
1188
0
NIA GANZITTI (SKKO)
1681
0
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
920
0
IVONA MUFTAROVA (URBANIN)
544
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1515
0
LEA JENIĆEK (333CR)
801
0
MICHELA CAFFARELLI (ASDCSKW)
1457
0
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
1127
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
867
0
LUCIJA LUCIĆ (SAMOBOR)
452
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
616
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
1681
0
JOSIPA ADŽIĆ (VKŽEPČE)
544
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1457
0
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
1127
0
KLARA BRAJA (OMEGA)
616
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
544
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
1457
0
MATILDE GALASSI (GLCFIJL)
616
0
GIULIA SARTORIS (GLCFIJL)
670
ANĐELA ČAVIĆ (B.LUKA)
1188
0
NIA GANZITTI (SKKO)
670
0
ANĐELA ČAVIĆ (B.LUKA)
452
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
1188
0
NIA GANZITTI (SKKO)
544
0
ZOE STOBER (ESSEKER)
452
0
VLADANKA AVRAMOVA (URBANIN)
Medalists
1. GIULIA SARTORIS, GLC FIJLKAM
2. MATILDE GALASSI, GLC FIJLKAM
3. KLARA BRAJA, OMEGA
3. VLADANKA AVRAMOVA, URBAN INVEST