Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
579
ERNA GUTIĆ (TUZ)
579
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
489
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
468
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
405
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
579
ERNA GUTIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
649
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
634
NICOLE MENZEL (WIEN)
547
LANA PLAZIBAT (DAL)
563
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
468
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
579
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
547
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
525
NADA MRKONJA (MAXIVK)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. NICOLE MENZEL, Shiai Karate-Do Wien
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo