Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
270
0
SAFET MEHIĆ (KS SBK/)
107
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
270
0
SAFET MEHIĆ (KS SBK/)
97
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
270
0
SAFET MEHIĆ (KS SBK/)
107
LOVRO LENAC (ZAMET)
97
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
513
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
217
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
320
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
96
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
521
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
107
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
97
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
513
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
217
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
320
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
96
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
521
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
97
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
217
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
96
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
217
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
320
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
96
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
320
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
Osvajači medalja
1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
2. DORIAN KALAJDŽIJA, Međimurje
3. SAFET MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. ANTE KRSTIČEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ