Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B4)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
535
ELENA BEŠLIJA (DAL)
535
0
ELENA BEŠLIJA (DAL)
624
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
624
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
231
0
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
472
NINA RUŽOJČIĆ (POLET-B)
535
ELENA BEŠLIJA (DAL)
150
LEJLA ŠILJAK (KS SBK/)
526
PETRA DOGAN (MAXIVK)
573
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
356
PAULA PANIĆ (KK IPON)
250
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
624
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
472
0
NINA RUŽOJČIĆ (POLET-B)
535
0
ELENA BEŠLIJA (DAL)
150
0
LEJLA ŠILJAK (KS SBK/)
526
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
573
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
356
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
250
0
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
624
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
150
0
LEJLA ŠILJAK (KS SBK/)
526
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
356
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
150
0
LEJLA ŠILJAK (KS SBK/)
356
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
250
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
526
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
250
0
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
Medalists
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
2. LEJLA ŠILJAK, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. ELENA BEŠLIJA, DALMACIJA
3. PETRA DOGAN, Max Ivankovo
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)
209
0
AJLA KENJAR (KS SBK/)
516
0
EVA POŽEGA (MAXIVK)
545
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
209
0
AJLA KENJAR (KS SBK/)
516
EVA POŽEGA (MAXIVK)
496
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
216
PETRA IVEZIĆ (DARDA)
545
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
516
0
EVA POŽEGA (MAXIVK)
496
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
216
0
PETRA IVEZIĆ (DARDA)
545
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
216
0
PETRA IVEZIĆ (DARDA)
496
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
2. PETRA IVEZIĆ, Shotokan - Darda
3. AJLA KENJAR, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. PAULINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)
466
0
JELENA TRIFUNOVIĆ (POLET-B)
275
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
Medalists
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. JELENA TRIFUNOVIĆ, Polet-Brod
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B4)
337
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
257
0
BERINA BRKOVIĆ (WINNER)
337
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
306
0
ENA KAPIĆ (JION)
257
BERINA BRKOVIĆ (WINNER)
528
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
259
ARZA GERMIĆ (WINNER)
306
0
ENA KAPIĆ (JION)
257
0
BERINA BRKOVIĆ (WINNER)
528
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
259
0
ARZA GERMIĆ (WINNER)
306
0
ENA KAPIĆ (JION)
259
0
ARZA GERMIĆ (WINNER)
528
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
Medalists
1. ENA KAPIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. ARZA GERMIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. BERINA BRKOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. RUŽICA VUKIĆ, Max Ivankovo