Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
49
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
407
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
360
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
407
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
279
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
49
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
278
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
36
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
452
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
131
0
RIJAD MRAKOVIĆ (KS SBK/)
407
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
279
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
278
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
131
0
RIJAD MRAKOVIĆ (KS SBK/)
279
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
278
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
131
0
RIJAD MRAKOVIĆ (KS SBK/)
36
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
Medalists
1. VITO MILETIĆ, Kastav
2. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. RIJAD MRAKOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
544
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
119
0
VLADIMIR GALUEV (SZK)
313
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
544
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
FILIP GELJIĆ (VK)
686
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
448
0
EDIN SULJEVIC (KS SBK/)
542
DOMINIK KLEPO (DAL)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
313
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
544
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
0
FILIP GELJIĆ (VK)
686
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
0
FILIP GELJIĆ (VK)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
Medalists
1. ALI ARNAUTOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla
3. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
338
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
358
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
338
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
657
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
358
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
567
0
NEDIM OSMANBEGOVIĆ (TUZ)
64
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
662
0
SAMUEL HLAVACKA (7DORITI)
653
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
146
0
IRFAN KAPIDŽIĆ (KS SBK/)
657
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
358
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
662
0
SAMUEL HLAVACKA (7DORITI)
653
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
657
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
653
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
662
0
SAMUEL HLAVACKA (7DORITI)
146
0
IRFAN KAPIDŽIĆ (KS SBK/)
Medalists
1. JAKUB MAJBA, Sk karate Kachi
2. MARTIN SÁRAZ, Sk karate Kachi
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
3. SAMUEL HLAVACKA, Sk karate Kachi
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
142
0
AHMED DURAKOVIĆ (KS SBK/)
586
0
DORIJAN DEŽIĆ (ICTUS)
430
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
586
0
DORIJAN DEŽIĆ (ICTUS)
280
0
FRAN HOST (KASTAV)
142
0
AHMED DURAKOVIĆ (KS SBK/)
42
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
309
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
281
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
586
0
DORIJAN DEŽIĆ (ICTUS)
280
0
FRAN HOST (KASTAV)
42
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
281
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
280
0
FRAN HOST (KASTAV)
281
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
42
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
Medalists
1. FRAN HOST, Kastav
2. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. AHMED DURAKOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
421
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
239
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
336
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
239
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
421
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
299
0
ARMIN MEHIĆ (KS SBK/)
446
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
184
0
KEMAL BAŠIĆ (KS SBK/)
348
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
239
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
299
0
ARMIN MEHIĆ (KS SBK/)
184
0
KEMAL BAŠIĆ (KS SBK/)
348
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
299
0
ARMIN MEHIĆ (KS SBK/)
348
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
184
KEMAL BAŠIĆ (KS SBK/)
Medalists
1. ARMIN MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. DAVID BOBAN, Vukovar`91
3. ARMIN MEHANOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. KEMAL BAŠIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
341
0
MATEJ SUHINA (KGB)
422
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
282
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
561
0
ADI PIPAL (TUZ)
341
0
MATEJ SUHINA (KGB)
282
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
Medalists
1. LUKA OŽBOLT, Kastav
2. MATEJ SUHINA, Mladost
3. ADI PIPAL, TUZLA
3. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC