Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
267
ISMAIL ZOLOTA (KS SBK/)
267
0
ISMAIL ZOLOTA (KS SBK/)
363
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
238
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
701
0
MARKO LUGONJA (44)
530
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
361
FILIP MABIĆ (KK IPON)
267
0
ISMAIL ZOLOTA (KS SBK/)
238
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
701
0
MARKO LUGONJA (44)
361
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
238
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
701
0
MARKO LUGONJA (44)
361
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
530
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
Dobitniki medalj
1. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla
2. MARKO LUGONJA, Bushido Banja Luka
3. ISMAIL ZOLOTA, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
58
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
58
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
562
0
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
359
KARLO PANIĆ (KK IPON)
28
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
289
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
58
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
340
LUKA TIŠLJER (KGB)
654
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
324
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
41
ADAM TERZIĆ (0354451)
288
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
431
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
419
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
658
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
359
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
28
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
289
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
58
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
340
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
324
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
41
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
431
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
419
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
289
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
41
ADAM TERZIĆ (0354451)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
41
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
Dobitniki medalj
1. KENAN ŠILJAK, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. DAMIAN DUCHOVIC, Sk karate Kachi
3. ALIJA MAHALBAŠIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (E3)
198
0
SENAD MEKIĆ (KS SBK/)
158
0
IVAN STRANJAK (KAO)
198
0
SENAD MEKIĆ (KS SBK/)
707
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
198
0
SENAD MEKIĆ (KS SBK/)
158
IVAN STRANJAK (KAO)
707
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
339
LUKA HUSARIĆ (KGB)
43
FELIKS VIČIĆ (0354451)
601
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
386
JOSIP SLAVIČEK (VK)
482
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
158
0
IVAN STRANJAK (KAO)
707
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
339
0
LUKA HUSARIĆ (KGB)
43
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
601
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
386
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
482
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
707
0
KRISTIJAN VUKADINOVIĆ (0354451)
601
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
386
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
308
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
601
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
43
FELIKS VIČIĆ (0354451)
386
0
JOSIP SLAVIČEK (VK)
43
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. SENAD MEKIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
484
0
HARIS KONJIĆ (WINNER)
218
0
MATEJ POTKOVAC (KAO)
646
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
484
0
HARIS KONJIĆ (WINNER)
218
MATEJ POTKOVAC (KAO)
524
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
144
BEKIR GRABUS (KS SBK/)
646
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
218
0
MATEJ POTKOVAC (KAO)
524
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
144
0
BEKIR GRABUS (KS SBK/)
646
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
144
0
BEKIR GRABUS (KS SBK/)
524
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
Dobitniki medalj
1. BEKIR GRABUS, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. LUKA ĆUJO, ICTUS
3. MATEJ POTKOVAC, Karate Akademija Osijek
3. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (E5)
112
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
194
0
DERVIŠ SELIMOVIĆ (KS SBK/)
112
0
BORIS ILIĆ (SLOGA)
491
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
194
DERVIŠ SELIMOVIĆ (KS SBK/)
350
0
ENIS MEHIĆ (KS SBK/)
385
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
705
DEMIR JAMAKOVIC (SLOBODA)
491
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
194
0
DERVIŠ SELIMOVIĆ (KS SBK/)
350
0
ENIS MEHIĆ (KS SBK/)
705
0
DEMIR JAMAKOVIC (SLOBODA)
491
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
350
0
ENIS MEHIĆ (KS SBK/)
705
0
DEMIR JAMAKOVIC (SLOBODA)
385
0
LEON UDAROVIĆ (VK)
Dobitniki medalj
1. ENIS MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. BORIS ILIĆ, Sloga-Hemofarm
3. DEMIR JAMAKOVIC, SLOBODA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
211
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
111
0
MILOŠ JOVIĆ (SLOGA)
211
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
11
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
691
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
111
0
MILOŠ JOVIĆ (SLOGA)
287
0
ANTON HOST (KASTAV)
219
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
349
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
11
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
111
0
MILOŠ JOVIĆ (SLOGA)
287
0
ANTON HOST (KASTAV)
349
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
11
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
287
0
ANTON HOST (KASTAV)
349
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
219
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
Dobitniki medalj
1. ANTON HOST, Kastav
2. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda
3. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (E7)
110
0
STEFAN ĐURANOVIĆ (SLOGA)
636
0
TONI PIPAL (TUZ)
437
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
110
0
STEFAN ĐURANOVIĆ (SLOGA)
636
TONI PIPAL (TUZ)
129
0
IVAN KATIĆ (KS SBK/)
114
0
DAVID ĐURKOVIĆ (SLOGA)
575
AMAR FIŠEKOVIĆ (TUZ)
437
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
636
0
TONI PIPAL (TUZ)
129
0
IVAN KATIĆ (KS SBK/)
575
0
AMAR FIŠEKOVIĆ (TUZ)
437
0
TONI ČUTURA (HR.DRAG)
129
0
IVAN KATIĆ (KS SBK/)
575
0
AMAR FIŠEKOVIĆ (TUZ)
114
0
DAVID ĐURKOVIĆ (SLOGA)
Dobitniki medalj
1. IVAN KATIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. TONI ČUTURA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. STEFAN ĐURANOVIĆ, Sloga-Hemofarm
3. DAVID ĐURKOVIĆ, Sloga-Hemofarm