Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
469
JELENA MILOŠEVIĆ (POLET-B)
469
0
JELENA MILOŠEVIĆ (POLET-B)
272
0
ADNA PALIĆ (KS SBK/)
272
0
ADNA PALIĆ (KS SBK/)
157
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
406
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
469
JELENA MILOŠEVIĆ (POLET-B)
486
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
258
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
38
ANA LUJIĆ (0354451)
536
NIKA BEŠLIJA (DAL)
710
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
272
0
ADNA PALIĆ (KS SBK/)
406
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
469
0
JELENA MILOŠEVIĆ (POLET-B)
486
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
258
0
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
38
0
ANA LUJIĆ (0354451)
536
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
710
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
272
0
ADNA PALIĆ (KS SBK/)
486
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
38
0
ANA LUJIĆ (0354451)
536
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
486
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
38
0
ANA LUJIĆ (0354451)
258
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
536
0
NIKA BEŠLIJA (DAL)
258
0
ASJA MEVKIĆ (WINNER)
Osvajači medalja
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. ADNA PALIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. NIKA BEŠLIJA, DALMACIJA
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
471
0
SARA DURONJA (POLET-B)
665
0
MIA KUREVIJA (VITEZ)
471
0
SARA DURONJA (POLET-B)
568
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
665
MIA KUREVIJA (VITEZ)
183
AMINA HUSKIĆ (KS SBK/)
365
ANASTASIJA BALAĆ (44)
568
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
665
0
MIA KUREVIJA (VITEZ)
183
0
AMINA HUSKIĆ (KS SBK/)
365
0
ANASTASIJA BALAĆ (44)
568
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
183
0
AMINA HUSKIĆ (KS SBK/)
365
ANASTASIJA BALAĆ (44)
Osvajači medalja
1. IRNA MUJANOVIĆ, TUZLA
2. AMINA HUSKIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. SARA DURONJA, Polet-Brod
3. ANASTASIJA BALAĆ, Bushido Banja Luka
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
487
0
EMILI BETI (GLOBUS)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
675
0
DUNJA ŠARIĆ (VITEZ)
487
0
EMILI BETI (GLOBUS)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
61
0
GRETA KLANAC (KAO)
470
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
214
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
MELANI ČORNOK (DARDA)
387
0
NIKA BRKIĆ (VK)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
666
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
470
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
666
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. BARBORA HLAVACKOVA, Sk karate Kachi
2. SUREJA PILAV, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
351
0
MARIJA ZERA (VUKOVAR)
346
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
Osvajači medalja
1. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91
2. MARIJA ZERA, Vukovar`91
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
690
0
AMRA HALILOVIC (FENIKS)
286
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
286
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
664
0
FRANCISKA TOPIĆ (VITEZ)
690
0
AMRA HALILOVIC (FENIKS)
656
0
LUCIA NOVA (7DORITI)
539
0
LANA LOZOVINA (DAL)
148
0
IMLA SARAJČIĆ (KS SBK/)
667
PETRA GARIĆ (VITEZ)
286
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
656
0
LUCIA NOVA (7DORITI)
539
0
LANA LOZOVINA (DAL)
667
0
PETRA GARIĆ (VITEZ)
656
0
LUCIA NOVA (7DORITI)
539
0
LANA LOZOVINA (DAL)
667
0
PETRA GARIĆ (VITEZ)
148
0
IMLA SARAJČIĆ (KS SBK/)
Osvajači medalja
1. LANA LOZOVINA, DALMACIJA
2. LUCIA NOVA, Sk karate Kachi
3. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav
3. IMLA SARAJČIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH