Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
556
0
GABRIELA MARTINOVIĆ (CROHEC)
215
0
TEA TURK (DARDA)
493
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
556
0
GABRIELA MARTINOVIĆ (CROHEC)
215
TEA TURK (DARDA)
499
SARA NOVAK (GLOBUS)
210
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
493
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
215
0
TEA TURK (DARDA)
499
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
210
0
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
493
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
499
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
210
MARIJA BUNIĆ (DARDA)
Medalists
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. GABRIELA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. MARIJA BUNIĆ, Shotokan - Darda
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
462
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
532
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
462
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
462
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
532
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
247
0
MELIHA DZINDO (WINNER)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
426
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
685
0
ADNANA MESIĆ (FENIKS)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
396
IVANA SLAVIČEK (VK)
557
MARTA RAIČ (CROHEC)
428
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
532
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
426
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
396
0
IVANA SLAVIČEK (VK)
557
0
MARTA RAIČ (CROHEC)
428
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
663
0
VIKTORIA BOLECKOVA (7DORITI)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
428
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
443
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
428
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
557
MARTA RAIČ (CROHEC)
594
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
557
0
MARTA RAIČ (CROHEC)
Medalists
1. PAOLA KOSTIĆ, ENERGIJA
2. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. VIKTORIA BOLECKOVA, Sk karate Kachi
3. MARTA RAIČ, CROHERC
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
345
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
456
0
MERJEM AVMEDOSKI (ILIDŽA)
83
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
555
0
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
369
0
IVANA SUBOTI (44)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
537
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
226
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
534
0
TINA GRKOVIĆ (DAL)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
291
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
344
0
MATEA BEBIĆ (METKOVI)
316
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
83
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
291
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
226
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
Medalists
1. NEJLA BRKAN, ILIDŽA
2. LANA LOZOVINA, DALMACIJA
3. ADRIANA ROSS, Kastav
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC