Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽA/LETO
Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (K1)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (K2)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (K1)
54
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
500
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
494
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
54
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
494
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
Dobitniki medalj
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
2. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. ----
Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (K2)
429
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
295
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
295
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
302
0
ENA SELMAN (JION)
429
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
444
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
463
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
383
0
SARA MAHMUTOVIĆ (JION)
595
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
295
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
444
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
383
0
SARA MAHMUTOVIĆ (JION)
595
0
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
444
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
383
0
SARA MAHMUTOVIĆ (JION)
595
0
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
463
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
Dobitniki medalj
1. PAOLA KOSTIĆ, ENERGIJA
2. SARA MAHMUTOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. TIHANA ŠULEK, SUSEDGRAD
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)
292
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
85
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
292
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
300
0
EMA SELMAN (JION)
85
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
18
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
681
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
300
0
EMA SELMAN (JION)
85
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
18
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
681
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
300
0
EMA SELMAN (JION)
681
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
18
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. IMAN BEGIĆ, FENIKS
2. EMA SELMAN, JION PEB BIHAĆ
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (K4)
404
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
84
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
20
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
274
0
AJNA MEHIĆ (KS SBK/)
404
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
20
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
Dobitniki medalj
1. LEA VUKOJA, KK SOKOL
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR
3. AJNA MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH