Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)
Kumite - Seniorke OPEN (M6)
Kumite - Seniorke 18+ g.-50 (M1)
55
0
STELLA POLONIJO (KRK CRO)
303
0
ENA SELMAN (JION)
Medalists
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
2. ENA SELMAN, JION PEB BIHAĆ
3. ----
3. ----
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
538
0
MARIJA ČAVKA (DAL)
164
0
SLAVICA ČAJIĆ (CASTRA1)
538
0
MARIJA ČAVKA (DAL)
682
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
354
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
164
0
SLAVICA ČAJIĆ (CASTRA1)
293
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
301
0
EMA SELMAN (JION)
86
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
682
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
164
0
SLAVICA ČAJIĆ (CASTRA1)
293
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
86
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
682
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
293
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
86
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
301
0
EMA SELMAN (JION)
Medalists
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. IMAN BEGIĆ, FENIKS
3. MARIJA ČAVKA, DALMACIJA
3. EMA SELMAN, JION PEB BIHAĆ
Kumite - Seniorke 18+ g.-68 (M4)
703
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
423
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
453
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
703
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
423
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
355
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
163
0
SARA ROLJIĆ (CASTRA1)
639
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
552
IRENA PRGA (CROHEC)
453
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
423
0
LEA VUKOJA (KK SOKO)
639
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
552
0
IRENA PRGA (CROHEC)
453
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
552
0
IRENA PRGA (CROHEC)
639
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
Medalists
1. IRENA PRGA, CROHERC
2. ILMA RAHMANOVIĆ, ILIDŽA
3. LEA VUKOJA, KK SOKOL
3. AIDA DELIĆ, CBS PULA
Kumite - Seniorke 18+ g.+68 (M5)
305
0
EMA FELIĆ (JION)
438
0
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ (HR.DRAG)
402
HANA ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
305
0
EMA FELIĆ (JION)
402
0
HANA ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
Medalists
1. HANA ŽIVKOVIĆ, KK SOKOL
2. EMA FELIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. ----
Kumite - Seniorke OPEN (M6)
403
0
HANA ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
296
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
439
0
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ (HR.DRAG)
454
0
ILMA RAHMANOVIĆ (ILIDŽA)
296
0
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
439
0
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ (HR.DRAG)
Medalists
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. HANA ŽIVKOVIĆ, KK SOKOL
3. ILMA RAHMANOVIĆ, ILIDŽA