Kumite - Young boys 8,9 y. -26 (A1)
1. MEHMED BEGANOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
2. DINO VUČKOVIĆ, LOTOS ZAGREB |
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA |
3. DZEK RUDIC, Univerzitetski karate klub "Vrbas" |
|
|
|
Kumite - Young boys 8,9 y. -30 (A2)
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav |
2. HARIS JAHIĆ, TUZLA |
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod |
3. MATO ĐUKIĆ, Karate klub Esseker |
|
|
|
Kumite - Young boys 8,9 y. -34 (A3)
1. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA |
2. MATUS ELIAS, Sk karate Kachi |
3. LUKA LOVKOVIĆ, Karate klub Esseker |
3. MUSTAFA VELIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
|
|
|
Kumite - Young boys 8,9 y. -38 (A4)
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec |
2. MISLAV ILIČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI" |
3. BARTOL KLANAC, Karate Akademija Osijek |
3. PETAR FILIPOVIĆ, Ronin |
|
|
|
Kumite - Young boys 8,9 y. +38 (A5)
1. LUKA ŠKRIPIĆ, Karate Akademija Osijek |
2. DAMIR ĆULUBRK, ICTUS |
3. ANTE JURANOVIC, Univerzitetski karate klub "Vrbas" |
|
|
| | | |
Kumite - Young girls 8,9 y. -28 (B1)
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB |
2. LEJLA ŠILJAK, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. ELENA BEŠLIJA, DALMACIJA |
3. PETRA DOGAN, Max Ivankovo |
|
|
|
Kumite - Young girls 8,9 y. -32 (B2)
1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA |
2. PETRA IVEZIĆ, Shotokan - Darda |
3. AJLA KENJAR, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. PAULINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Young girls 8,9 y. -36 (B3)
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav |
2. JELENA TRIFUNOVIĆ, Polet-Brod |
|
|
|
|
|
Kumite - Young girls 8,9 y. +36 (B4)
1. ENA KAPIĆ, JION PEB BIHAĆ |
2. ARZA GERMIĆ, KK " Winner" Tuzla |
3. BERINA BRKOVIĆ, KK " Winner" Tuzla |
3. RUŽICA VUKIĆ, Max Ivankovo |
|
| |
Kumite - Boys 10,11 y. -30 (C1)
1. VITO MILETIĆ, Kastav |
2. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav |
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod |
3. RIJAD MRAKOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
|
|
|
Kumite - Boys 10,11 y. -34 (C2)
1. ALI ARNAUTOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
2. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla |
3. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB |
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Boys 10,11 y. -38 (C3)
1. JAKUB MAJBA, Sk karate Kachi |
2. MARTIN SÁRAZ, Sk karate Kachi |
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB |
3. SAMUEL HLAVACKA, Sk karate Kachi |
|
|
|
Kumite - Boys 10,11 y. -42 (C4)
1. FRAN HOST, Kastav |
2. IVAN OŽBOLT, Kastav |
3. AHMED DURAKOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kumite - Boys 10,11 y. -46 (C5)
1. ARMIN MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
2. DAVID BOBAN, Vukovar`91 |
3. ARMIN MEHANOVIĆ, KK " Winner" Tuzla |
3. KEMAL BAŠIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
|
|
|
Kumite - Boys 10,11 y. +46 (C6)
1. LUKA OŽBOLT, Kastav |
2. MATEJ SUHINA, Mladost |
3. ADI PIPAL, TUZLA |
3. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC |
|
| |
Kumite - Girls 10.11 y. -32 (D1)
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB |
2. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Slovak karate union SZK |
3. PATRICIJA JURIŠIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
Kumite - Girls 10.11 y. -36 (D2)
1. NICOLE MENZEL, Shiai Karate-Do Wien |
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav |
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA |
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo |
|
|
|
Kumite - Girls 10.11 y. -40 (D3)
1. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo |
2. NELA HALILOVIĆ, KK " Winner" Tuzla |
3. MAGDA VRTARIĆ, Mladost |
3. PAULA NJEGOVEC, Mladost |
|
|
|
Kumite - Girls 10.11 y. -44 (D4)
1. ENA KAPIĆ, JION PEB BIHAĆ |
2. LAMIJA FEJZIĆ, KK " Winner" Tuzla |
|
|
|
|
|
Kumite - Girls 10.11 y. +44 (D5)
1. EMILI SULJIĆ, TUZLA |
2. ADNA ŠABULJIĆ, KK " Winner" Tuzla |
3. VALENTINA TAHIROVIĆ, KK " Winner" Tuzla |
3. KARLA KARAČIĆ, Karate Akademija Osijek |
|
| | | |
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -36 (E1)
1. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla |
2. MARKO LUGONJA, Bushido Banja Luka |
3. ISMAIL ZOLOTA, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -41 (E2)
1. KENAN ŠILJAK, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
2. NOAH MILETIĆ, Kastav |
3. DAMIAN DUCHOVIC, Sk karate Kachi |
3. ALIJA MAHALBAŠIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -45 (E3)
1. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB |
2. CHRIS MALČEC, Virovitica |
3. SENAD MEKIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. FELIKS VIČIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -48 (E4)
1. BEKIR GRABUS, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
2. LUKA ĆUJO, ICTUS |
3. MATEJ POTKOVAC, Karate Akademija Osijek |
3. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -52 (E5)
1. ENIS MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
2. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec |
3. BORIS ILIĆ, Sloga-Hemofarm |
3. DEMIR JAMAKOVIC, SLOBODA |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) -57 (E6)
1. ANTON HOST, Kastav |
2. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker |
3. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda |
3. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (male) +57 (E7)
1. IVAN KATIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
2. TONI ČUTURA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. STEFAN ĐURANOVIĆ, Sloga-Hemofarm |
3. DAVID ĐURKOVIĆ, Sloga-Hemofarm |
|
| | | |
Kumite - Young cadets 12,13 y. (female) -40 (F1)
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod |
2. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec |
3. ADNA PALIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. NIKA BEŠLIJA, DALMACIJA |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (female) -45 (F2)
1. IRNA MUJANOVIĆ, TUZLA |
2. AMINA HUSKIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. SARA DURONJA, Polet-Brod |
3. ANASTASIJA BALAĆ, Bushido Banja Luka |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (female) -50 (F3)
1. BARBORA HLAVACKOVA, Sk karate Kachi |
2. SUREJA PILAV, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS |
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo |
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (female) -55 (F4)
1. ASJA ŠTALMAJER, Vukovar`91 |
2. MARIJA ZERA, Vukovar`91 |
|
|
|
|
|
Kumite - Young cadets 12,13 y. (female) +55 (F5)
1. LANA LOZOVINA, DALMACIJA |
2. LUCIA NOVA, Sk karate Kachi |
3. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav |
3. IMLA SARAJČIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
|
| | | |
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -52 (G1)
1. NEDIM KARIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
2. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA |
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec |
3. EMANUEL DIMITRIJE, KK MLADOST PANČEVO SRBIJA |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -57 (G2)
1. IVAN NIKO PRUSINA, CROHERC |
2. AHMED SOFTIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK |
3. PETAR PETROVIĆ, Sloga-Hemofarm |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -63 (G3)
1. IVAN EREIZ, CBS PULA |
2. HRVOJE LUKAČIĆ, FOKUS |
3. ANTONIO MARTIĆ, SPORTSLIFE |
3. LEON KLJAIĆ, ICTUS |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) -70 (G4)
1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR |
2. DORIAN KALAJDŽIJA, Međimurje |
3. SAFET MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. ANTE KRSTIČEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (male) +70 (G5)
1. JURICA RUNTAS, SAMOBOR |
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
3. ENIS MEMIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. TARIK TAHIROVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
|
| | | |
Kumite - Cadets 14,15 y. (female) -47 (H1)
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec |
2. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec |
3. GABRIELA MARTINOVIĆ, CROHERC |
3. MARIJA BUNIĆ, Shotokan - Darda |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (female) -54 (H2)
1. PAOLA KOSTIĆ, ENERGIJA |
2. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA |
3. VIKTORIA BOLECKOVA, Sk karate Kachi |
3. MARTA RAIČ, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Cadets 14,15 y. (female) +54 (H3)
1. NEJLA BRKAN, ILIDŽA |
2. LANA LOZOVINA, DALMACIJA |
3. ADRIANA ROSS, Kastav |
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC |
|
| | | |
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -55 (J1)
1. JAKOV FEMBER, SAMOBOR |
2. TARIK ŽIŽAK, ZAMET |
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
|
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -61 (J2)
1. DEJAN JANJIĆ, Bushido Banja Luka |
2. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR |
3. BAKIR GRABUS, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. KONSTYANTYN ANDREYEYEV, Slovak karate union SZK |
|
|
|
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -68 (J3)
1. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE |
2. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD |
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE |
3. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka |
|
|
|
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) -76 (J4)
1. JURICA RUNTAS, SAMOBOR |
2. PETAR BOROVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ |
3. PAVLE RADENIĆ, Virovitica |
3. MILAN ĆUJO, ICTUS |
|
|
|
Kumite - Juniors 16,17 y. (male) +76 (J5)
1. EDIN SMAKA, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
2. TOMISLAV KATIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
3. RENATO REŠETAR, ZAMET |
|
| | | |
Kumite - Juniors 16,17 y. (female) -48 (K1)
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA |
2. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec |
3. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec |
|
|
|
|
Kumite - Juniors 16,17 y. (female) -53 (K2)
1. PAOLA KOSTIĆ, ENERGIJA |
2. SARA MAHMUTOVIĆ, JION PEB BIHAĆ |
3. TIHANA ŠULEK, SUSEDGRAD |
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE |
|
|
|
Kumite - Juniors 16,17 y. (female) -59 (K3)
1. IMAN BEGIĆ, FENIKS |
2. EMA SELMAN, JION PEB BIHAĆ |
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav |
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET |
|
|
|
Kumite - Juniors 16,17 y. (female) +59 (K4)
1. LEA VUKOJA, KK SOKOL |
2. LUCIA BATTAIA, ZAMET |
3. PAULA ŠOGORIĆ, SAMOBOR |
3. AJNA MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH |
|
| |
Kumite - Seniors 18+ y. (male) -60 (L1)
1. JAKOV FEMBER, SAMOBOR |
2. KEMAL HAVIC, JION PEB BIHAĆ |
3. DEJAN JANJIĆ, Bushido Banja Luka |
3. DOMAGOJ LUKINIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kumite - Seniors 18+ y. (male) -67 (L2)
1. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE |
2. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE |
3. TVRTKO BAZINA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. MARTIN MUSA, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Seniors 18+ y. (male) -75 (L3)
1. ADNAN HUREM, ILIDŽA |
2. NIKOLA ZELJIC, Univerzitetski karate klub "Vrbas" |
3. DARIO SVETIĆ, SAMOBOR |
3. TOMISLAV HREN, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
|
|
|
Kumite - Seniors 18+ y. (male) -84 (L4)
1. KARLO MARTIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
2. RENATO REŠETAR, ZAMET |
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR |
3. ĐORĐE BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka |
|
|
|
Kumite - Seniors 18+ y. (male) +84 (L5)
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA |
2. BORNA ČENGIĆ, Slavonski Brod |
3. ALBRIM SAMAHODAJ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. VLADIMIR OSTOJIĆ, CROHERC |
|
|
|
Kumite - Seniors (male) OPEN (L6)
1. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA |
2. DARIO SVETIĆ, SAMOBOR |
3. ADNAN HUREM, ILIDŽA |
3. NEDIM HASANBEGOVIC, KK " Winner" Tuzla |
|
| |
Kumite - Seniors 18+ y. (female) -50 (M1)
1. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA |
2. ENA SELMAN, JION PEB BIHAĆ |
|
|
|
|
|
Kumite - Seniors 18+ y. (female) -61 (M3)
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav |
2. IMAN BEGIĆ, FENIKS |
3. MARIJA ČAVKA, DALMACIJA |
3. EMA SELMAN, JION PEB BIHAĆ |
|
|
|
Kumite - Seniors 18+ y. (female) -68 (M4)
1. IRENA PRGA, CROHERC |
2. ILMA RAHMANOVIĆ, ILIDŽA |
3. LEA VUKOJA, KK SOKOL |
3. AIDA DELIĆ, CBS PULA |
|
|
|
Kumite - Seniors 18+ y. (female) +68 (M5)
1. HANA ŽIVKOVIĆ, KK SOKOL |
2. EMA FELIĆ, JION PEB BIHAĆ |
3. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
|
|
|
|
Kumite - Seniors (female) OPEN (M6)
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD |
2. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. HANA ŽIVKOVIĆ, KK SOKOL |
3. ILMA RAHMANOVIĆ, ILIDŽA |
|
| | | |