Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -32
115
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
1089
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
115
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
1227
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
1227
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
1883
0
NIKOLINA LESKOVAR (KLENOVN)
1220
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
1957
0
CAPPAI AMBRA (TALARIC)
1089
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
1589
0
AIDA TRSTENJAK (KK MS)
115
0
EMA ŠEŠET (IVANEC)
301
0
THYIS ANTONELLI (MALTA)
1459
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
1595
0
LANA BLAGUS (KK MS)
1488
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
1052
0
SARA TOHOLJ (OKINAWA)
1561
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
1596
0
LAURA STRAHIJA (KK MS)
1379
MIA ZETICA (KGB)
1227
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
1220
0
NIKA BEŠLIJA (OBI KAŠ)
1089
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
301
0
THYIS ANTONELLI (MALTA)
1459
0
RUŽICA PAVIĆ (SUSEDGR)
1052
0
SARA TOHOLJ (OKINAWA)
1561
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
1379
0
MIA ZETICA (KGB)
1227
0
DOROTEA IVANČIĆ (SPRTSLF)
301
0
THYIS ANTONELLI (MALTA)
1052
0
SARA TOHOLJ (OKINAWA)
1561
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
301
0
THYIS ANTONELLI (MALTA)
1561
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
1379
0
MIA ZETICA (KGB)
1596
0
LAURA STRAHIJA (KK MS)
1052
0
SARA TOHOLJ (OKINAWA)
1379
0
MIA ZETICA (KGB)
Osvajači medalja
1. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
2. THYIS ANTONELLI, Zebbug Karate Club
3. EMA ŠEŠET, IVANEC
3. MIA ZETICA, Mladost