Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -36
1709
0
ALESSIA MIOR (GLCFIJL)
1347
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1347
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1537
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1347
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
62
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
1537
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1593
0
EMA MARČEC (KK MS)
296
AMY CUNNINGHAM (MALTA)
1447
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
1709
0
ALESSIA MIOR (GLCFIJL)
1347
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
962
0
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
1456
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
353
LENA DURAKOVIĆ (SAMOBOR)
62
MASA VIDMAR (TIGAR K)
2005
ANA MATAS (DAL)
1518
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
113
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
363
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
2095
0
SPAHOVIĆ DALILA (IPPONB)
1144
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
642
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
1312
0
SARA REKIĆ (KS USK )
1545
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
2173
TEODORA TSANEVA (NIKON)
2313
ALMA LOKU (KOSOVA)
1231
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
1537
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
296
0
AMY CUNNINGHAM (MALTA)
1447
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
1347
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
962
0
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
353
0
LENA DURAKOVIĆ (SAMOBOR)
62
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
2005
0
ANA MATAS (DAL)
1518
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
363
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
1144
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
642
0
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
1545
0
ELLA BJELANOVIĆ (JASTREB)
2173
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
2313
0
ALMA LOKU (KOSOVA)
1231
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
1537
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
1447
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
962
0
JANA PRUSINA (MEĐUGOR)
62
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
363
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
1144
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
2173
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
2313
0
ALMA LOKU (KOSOVA)
1447
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
62
0
MASA VIDMAR (TIGAR K)
1144
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
2173
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
1447
0
SARA TOPČAGIĆ (KS USK )
1144
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
642
0
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
2095
0
SPAHOVIĆ DALILA (IPPONB)
363
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
642
0
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
2173
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
642
0
FRANKA GOLEMAC (KKHZG)
Medalists
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. SARA TOPČAGIĆ, KS USK BIH
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. TEODORA TSANEVA, Karate Club Nikon