Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
26. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibani (YD)
Kata - Cicibani (YD)
1314
TARIS BEGANOVIĆ (KS USK )
1314
0
TARIS BEGANOVIĆ (KS USK )
1587
0
KARLO GLAVAŠ (HRSOKOS)
305
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
1314
0
TARIS BEGANOVIĆ (KS USK )
1025
MATEO FODER (IVANEC)
2155
0
GAL OČKO (RUDAR)
1559
0
IVANO VULJE (JASTREB)
1587
KARLO GLAVAŠ (HRSOKOS)
621
0
MATIJA JUG (OMEGA)
1847
0
ALEM VELADŽIĆ (KS USK )
1582
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
423
0
TAYME QADRI (ISRAEL)
2249
0
DÁVID GENDEŠ (SVK)
759
KRISTIJAN GLAVINOV (7654321)
1314
0
TARIS BEGANOVIĆ (KS USK )
1025
0
MATEO FODER (IVANEC)
1559
0
IVANO VULJE (JASTREB)
1587
0
KARLO GLAVAŠ (HRSOKOS)
1847
0
ALEM VELADŽIĆ (KS USK )
1582
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
2249
0
DÁVID GENDEŠ (SVK)
759
0
KRISTIJAN GLAVINOV (7654321)
1025
0
MATEO FODER (IVANEC)
1587
0
KARLO GLAVAŠ (HRSOKOS)
1847
0
ALEM VELADŽIĆ (KS USK )
2249
0
DÁVID GENDEŠ (SVK)
1025
0
MATEO FODER (IVANEC)
2249
0
DÁVID GENDEŠ (SVK)
759
0
KRISTIJAN GLAVINOV (7654321)
423
0
TAYME QADRI (ISRAEL)
1847
0
ALEM VELADŽIĆ (KS USK )
759
0
KRISTIJAN GLAVINOV (7654321)
Osvajači medalja
1. DÁVID GENDEŠ, Sport School Karate Bratislava
2. MATEO FODER, IVANEC
3. KARLO GLAVAŠ, Hrvatski sokol Osijek
3. ALEM VELADŽIĆ, KS USK BIH