Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
93
0
ADI PIPAL (KSTK-A)
799
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
799
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
571
0
BELMIN SPAHIĆ (VELIKA)
93
0
ADI PIPAL (KSTK-A)
525
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
799
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
571
0
BELMIN SPAHIĆ (VELIKA)
28
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
612
PETAR NOL (ICTUS)
570
0
HUSEIN SELAVA (VELIKA)
21
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
605
DAMIR ĆULUBRK (ICTUS)
811
ALDIN ŽDRALIĆ (CAZIN)
470
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
525
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
799
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
571
0
BELMIN SPAHIĆ (VELIKA)
612
0
PETAR NOL (ICTUS)
570
0
HUSEIN SELAVA (VELIKA)
605
0
DAMIR ĆULUBRK (ICTUS)
811
0
ALDIN ŽDRALIĆ (CAZIN)
470
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
525
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
571
0
BELMIN SPAHIĆ (VELIKA)
570
0
HUSEIN SELAVA (VELIKA)
470
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
525
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
570
0
HUSEIN SELAVA (VELIKA)
605
0
DAMIR ĆULUBRK (ICTUS)
21
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
470
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
21
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
Osvajači medalja
1. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
2. HUSEIN SELAVA, MLADOST
3. AMIL MAJETIĆ, KRK CROATIA
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo