Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (F1)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (F4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (F2)
685
IMANA DURDŽIĆ (JION)
685
0
IMANA DURDŽIĆ (JION)
675
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
442
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
732
0
EMA ŠARIĆ (DAL)
423
0
MARTA FILIPOVIĆ (KAPTOL)
685
0
IMANA DURDŽIĆ (JION)
675
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
598
0
MARIJA MARIĆ (SNĐ)
728
0
ANA MATAS (DAL)
314
0
AJNA HODŽIĆ (KSZEDOK)
223
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
98
0
IRNA MUJANOVIĆ (KSTK-A)
556
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
672
0
AJLA SIPOVIC (IPPONB)
751
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
777
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
733
EVA KONĐA (DAL)
442
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
685
0
IMANA DURDŽIĆ (JION)
675
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
314
0
AJNA HODŽIĆ (KSZEDOK)
98
0
IRNA MUJANOVIĆ (KSTK-A)
556
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
751
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
733
0
EVA KONĐA (DAL)
442
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
675
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
556
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
751
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
442
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
556
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
98
0
IRNA MUJANOVIĆ (KSTK-A)
672
0
AJLA SIPOVIC (IPPONB)
751
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
98
0
IRNA MUJANOVIĆ (KSTK-A)
Medalists
1. PATRICIJA PRGA, CROHERC
2. PAULA NJEGOVEC, Mladost
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec