Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
313
0
JURAJ MAGDIĆ (0354451)
601
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
601
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
689
0
OMAR TAWAKKOL (KSZEDOK)
601
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
213
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
313
0
JURAJ MAGDIĆ (0354451)
61
0
BEKIR GRABUS (KKTRAVN)
341
0
TOMISLAV PILJAŠ (VUKOVAR)
689
0
OMAR TAWAKKOL (KSZEDOK)
3
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
71
0
SULEJMAM ŠABANOVIC (KKTRAVN)
394
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
674
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
137
0
FELIKS VIČIĆ (0354451)
426
0
RIJAD ULEMIĆ (KKTRAVN)
561
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
684
0
NIHAD BURZIĆ (JION)
758
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
67
0
ALIJA MAHALBAŠIC (KKTRAVN)
601
0
IVAN IVELJ (VGORICA)
61
0
BEKIR GRABUS (KKTRAVN)
689
0
OMAR TAWAKKOL (KSZEDOK)
71
0
SULEJMAM ŠABANOVIC (KKTRAVN)
674
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
426
0
RIJAD ULEMIĆ (KKTRAVN)
561
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
758
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
61
0
BEKIR GRABUS (KKTRAVN)
689
0
OMAR TAWAKKOL (KSZEDOK)
674
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
561
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
61
0
BEKIR GRABUS (KKTRAVN)
674
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
426
0
RIJAD ULEMIĆ (KKTRAVN)
394
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
561
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
426
0
RIJAD ULEMIĆ (KKTRAVN)
Osvajači medalja
1. BEKIR GRABUS, Travnik GS-TMT
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
3. RIJAD ULEMIĆ, Travnik GS-TMT