Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenici (bij/žut) (R3)
Kata - Učenici (nar/zel) (R4)
Kata - Učenici (bij/žut) (R3)
622
0
GABRIJEL PETROV (BELIMAN)
724
0
AHMED HOROZOVIĆ (KSZEDOK)
706
0
MAURO JELEKOVIĆ (ZAG)
622
0
GABRIJEL PETROV (BELIMAN)
802
0
LUKAS FULANOVIĆ (0354451)
724
0
AHMED HOROZOVIĆ (KSZEDOK)
54
0
KARLO JURIČIĆ (SHIHAN)
794
0
FARIS KARAHASANOVIĆ (KSZEDOK)
146
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
706
0
MAURO JELEKOVIĆ (ZAG)
724
0
AHMED HOROZOVIĆ (KSZEDOK)
794
0
FARIS KARAHASANOVIĆ (KSZEDOK)
146
0
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
706
0
MAURO JELEKOVIĆ (ZAG)
794
0
FARIS KARAHASANOVIĆ (KSZEDOK)
146
0
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
54
0
KARLO JURIČIĆ (SHIHAN)
Osvajači medalja
1. FARIS KARAHASANOVIĆ, karate savez Ze Do kantona
2. MAURO JELEKOVIĆ, CROATIA
3. AHMED HOROZOVIĆ, karate savez Ze Do kantona
3. NIKO KOVAČEVIĆ, Slavonski Brod
Kata - Učenici (nar/zel) (R4)
696
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (ZAG)
513
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
513
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
725
0
ISMAJL KALABIĆ (KSZEDOK)
701
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
610
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
607
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
725
0
ISMAJL KALABIĆ (KSZEDOK)
696
0
LUKA MIHAJLOVIĆ (ZAG)
355
0
VLADIMIR GALUEV (SLOVKNT)
513
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
697
0
ROKO MARKOVIĆ (ZAG)
239
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
467
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
91
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
427
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
608
DOMINIK BRIŠEVAC (ICTUS)
701
0
LOVRO PRIMORAC (ZAG)
725
0
ISMAJL KALABIĆ (KSZEDOK)
355
0
VLADIMIR GALUEV (SLOVKNT)
513
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
239
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
467
0
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
91
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
608
0
DOMINIK BRIŠEVAC (ICTUS)
725
0
ISMAJL KALABIĆ (KSZEDOK)
355
0
VLADIMIR GALUEV (SLOVKNT)
239
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
91
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
355
0
VLADIMIR GALUEV (SLOVKNT)
91
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
608
0
DOMINIK BRIŠEVAC (ICTUS)
427
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
239
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
608
0
DOMINIK BRIŠEVAC (ICTUS)
Osvajači medalja
1. VLADIMIR GALUEV, Slovak National Team
2. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ROKO KRIŽANOVIĆ, Slavonski Brod