Selected tournament: 26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
DISCIPLINE
AGE GROUPS
KATA-Young boys 6,7 y.
Kata - Young boys 6,7 y. (O1)
1. AJNUR IBRAHIMOVIĆ, TEMPO |
2. EDIN SEDIĆ, CAZIN |
3. VILI KRAMAR, NOVO MESTO |
|
|
|
|
Kata - Cicibani (6,7 g.) (b/ž)
1. JAKOB KRAŠNA, NOVO MESTO |
2. ADIN HOROZOVIĆ, karate savez Ze Do kantona |
3. LEON BOŠNJAK, ICTUS |
3. NIKO STANIĆ, CROATIA |
|
| |
KATA-Young girls 6,7 y.
Kata - Young girls 6,7 y. (P1)
1. TIA PULJEK, Osijek |
2. LORENA HORN, NOVO MESTO |
3. AMNA ĐERZIĆ, karate savez Ze Do kantona |
3. BERINA ZAJIMOVIĆ, karate savez Ze Do kantona |
|
|
|
Kata - Cicibanke (6,7 g.) (b/ž)
1. TARA HAĆIMIĆ, karate savez Ze Do kantona |
2. IVANA IVŠIĆ, Nova Gradiška |
3. DONATELLA SERTIĆ, ĐAKOVO |
3. ELORA JURASOVIĆ, Nova Gradiška |
|
| |
KATA-Young boys 8,9 y.
Kata - Young boys 8,9 y. (O2)
1. MALIK SULJKANOVIĆ, TEMPO |
2. JUSUF MEŠKOVĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. ALAN SULJIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. JANEZ MERC, Lev |
|
| | | |
KATA-Young girls 8,9 y.
Kata - Young girls 8,9 y. (P2)
1. ZAHRA ARNAUTOVIC, Travnik GS-TMT |
2. EMA ALŠIĆ, Hrvatski Sokol |
3. EMINA BAJRIĆ, karate savez Ze Do kantona |
3. JELENA TOMIĆ, karate savez Ze Do kantona |
|
| | | |
KATA-Young boys 8,9 y. (w/y/o/g)
Kata - Young boys 8,9 y. (whi/yel) (R1)
1. PATRIK VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. FILIP ŽGELA, Max Ivankovo |
3. DAVID VUK, KK VITEZ |
3. LEON BOŠNJAK, ICTUS |
|
|
|
Kata - Young boys 8,9 y. (ora/gre) (R2)
1. ADI IKOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. SAMI KUSTURICA, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. ROKO KRIŽANOVIĆ, Slavonski Brod |
3. LAV FILIP TEŠIJA, Osijek |
|
| |
KATA-Young girls 8,9 y. (w/y/o/g)
Kata - Young girls 8,9 y. (whi/yel) (S1)
1. MARČELINA MUSTAPIĆ, Shihan |
2. NADE GABRŠEK, Shihan |
3. LARA JURIČIĆ, Shihan |
3. IVA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo |
|
|
|
Kata - Young girls 8,9 y. (ora/gre) (S2)
1. SARA DRAGIČEVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. GITA TURČINOVIĆ, Slavonski Brod |
3. LILI KRAMAR, NOVO MESTO |
3. EVA FIŠER, Slavonski Brod |
|
| |
KATA-Boys
Kata - Boys (O3)
1. VLADIMIR GALUEV, Slovak National Team |
2. FRAN SELIGMAN, Hrvatski Sokol |
3. DAMIR ĆULUBRK, ICTUS |
|
|
| | | |
KATA-Girls
Kata - Girls (P3)
1. HANA DURANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
2. EJLA DORIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. LAMIJA SOFTIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. DŽENITA HASIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
|
| | | |
KATA-Boys (w/y/o/g)
Kata - Boys (whi/yel) (R3)
1. FARIS KARAHASANOVIĆ, karate savez Ze Do kantona |
2. MAURO JELEKOVIĆ, CROATIA |
3. AHMED HOROZOVIĆ, karate savez Ze Do kantona |
3. NIKO KOVAČEVIĆ, Slavonski Brod |
|
|
|
Kata - Boys (ora/gre) (R4)
1. VLADIMIR GALUEV, Slovak National Team |
2. ADEM KEKIĆ, KK SISAK |
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. ROKO KRIŽANOVIĆ, Slavonski Brod |
|
| |
KATA-Girls (w/y/o/g)
Kata - Girls (whi/yel) (S3)
1. EMA KRAŠNA, NOVO MESTO |
2. MARIA LEONA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod |
3. KATJA BOŠNJAK, ICTUS |
3. TARA ZORMANIĆ, Shihan |
|
|
|
Kata - Girls (ora/gre) (S4)
1. EMA ALŠIĆ, Hrvatski Sokol |
2. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98 |
3. NEJLA TUKIĆ, karate savez Ze Do kantona |
3. LEJLA ALIČIĆ, karate savez Ze Do kantona |
|
| |
KATA-Young cadets (male)
Kata - Young cadets (male) (O4)
1. VLADIMIR GALUEV, Slovak National Team |
2. ELMEDIN MEHANOVIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. IVAN BULJAN, Shihan |
3. LOVRE GRUBIŠIĆ, CROATIA |
|
| | | |
KATA-Young cadets (female)
Kata - Young cadets (female) (P4)
1. LANA ĐORDIĆ, Shihan |
2. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol |
3. MAJA JAHIĆ, Karate savez Tuzlanskog kantona |
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod |
|
| | | |
KATA-Cadets (male)
Kata - Cadets (male) (O5)
1. PATRIK KLACAN, Slovak National Team |
2. ENIS MEHIĆ, Ipon Vitez |
3. ILAJ MACURA, Vukovar`91 |
3. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91 |
|
| | | |
KATA-Cadets (female)
Kata - Cadets (female) (P5)
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod |
2. KARLA JURIĆ, Slavonski Brod |
3. LANA ĐORDIĆ, Shihan |
3. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol |
|
| | | |
KATA-Juniors (male)
Kata - Juniors (male) (O6)
1. MATEO METER, CROATIA |
2. MICHEL HORN, NOVO MESTO |
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
3. OZREN MALINIĆ, BELI MANASTIR 98 |
|
| | | |
KATA-Juniors (female)
Kata - Juniors (female) (P6)
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod |
2. ALMA BEČAREVIĆ, karate savez Ze Do kantona |
3. SEMINA KELEŠTURA, karate savez Ze Do kantona |
3. AJLA ĆURIĆ, NOVO MESTO |
|
| | | |
KATA-Seniors (male)
Kata - Seniors (male) (O7)
1. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod |
2. HRVOJE ROŽIĆ, KK SISAK |
3. MATEJ BRADIĆ, CROATIA |
3. ALEN RUBČIĆ, Vukovar`91 |
|
| | | |
KATA-seniors (female)
Kata - seniors (female) (P7)
1. LEJLA BEGIĆ, karate savez Ze Do kantona |
2. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod |
3. SEMINA KELEŠTURA, karate savez Ze Do kantona |
|
|
| | | |