Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
1. FRANKO JANJIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
2. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod |
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA |
3. DANIJEL LONCAR, DYNAMIC |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod |
2. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA |
3. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE |
3. MATKO ŠESTAK, SISAK |
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA |
2. OGNJEN DRLJIĆ, DYNAMIC |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (MU5)
1. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969 |
2. PETAR ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
|
|
|
| |
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
1. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA |
2. ANDJELA ROKIC, DYNAMIC |
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (MU7)
1. HELENA BAŠIĆ, JASTREB |
2. NELA SMILJANIĆ, Kondura Sisak |
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969 |
2. JELENA SKONDRIČ, DYNAMIC |
3. EMA BENCETIĆ, JASTREB |
|
|
| | | |
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
1. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD |
2. ANDREJ POZDERAC, JASTREB |
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA |
|
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
1. EMIL TUTEK, JASTREB |
2. MARINO KRZNARIĆ, Kondura Sisak |
|
|
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (U3)
1. ANTONIO BIONDIĆ, Slavonski Brod |
2. MIŠEL PAĐAN, JASTREB |
3. MIHAEL CRNKOVIĆ, SISAK |
|
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA |
2. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA |
3. ĐORĐE ANTONIĆ, DYNAMIC |
3. PAVAO CIBAN, JASTREB |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
1. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker |
2. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA |
3. ALEKSANDAR KERKEZ, Kondura Sisak |
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak |
|
|
|
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB |
2. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. NIKOLA GONDI, Virovitica |
3. MISLAV PLESIVČAK, Tigar Sisak |
|
| |
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
1. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET |
2. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod |
3. HELENA BAŠIĆ, JASTREB |
|
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (U8)
1. RUŽICA PAVIĆ, SUSEDGRAD |
2. SARA JELIČIĆ, DYNAMIC |
3. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE |
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969 |
|
|
|
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
1. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak |
2. MIA MARTIĆ, SPORTSLIFE |
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969 |
|
|
| | | |
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA |
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak |
3. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA |
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (MK3)
1. STIPE RUKAVINA, JASTREB |
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (MK4)
1. IVANO KARIĆ, Slavonski Brod |
2. FILIP KAFKA, Virovitica |
3. ANTONIO MARTIĆ, SPORTSLIFE |
3. LUKA CRNKOVIĆ, SISAK |
|
|
|
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (MK6)
1. LOVRO LENAC, ZAMET |
2. BORNA OVANIN, Tigar Sisak |
|
|
|
| |
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
1. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak |
2. DOROTEA IVANČIĆ, SPORTSLIFE |
3. MIA MARTIĆ, SPORTSLIFE |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK9)
1. MARTINA VRBANAC, Kondura Sisak |
2. MARINA JANKOVIĆ, SUSEDGRAD |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (MK10)
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak |
2. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969 |
|
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (MK11)
1. DORA ŽUGČIĆ, STUDENT |
2. IRIS KOVAČ, STUDENT |
3. NIKKA MEMIĆ, ZAMET |
|
|
|
|
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (MK12)
1. ANAMARIJA RAVLIĆ, TUŠKANAC |
2. ANTONELA ANĐELIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. LUCIJA GAJIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. PETRA RUKAVINA, SISAK |
|
| | | |
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (K1)
1. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET |
2. LUKA CRNKOVIĆ, SISAK |
3. TOMISLAV ROŽIĆ, SISAK |
|
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
1. BORNA GUDELJ, Karate klub Esseker |
2. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod |
3. LOVRO LENAC, ZAMET |
|
|
|
|
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA |
2. FILIP RAMIĆ, ZAMET |
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA |
|
|
| | | |
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)
1. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak |
2. MARTINA VRBANAC, Kondura Sisak |
|
|
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K7)
1. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak |
2. EMA KARDAŠ, Tigar Sisak |
3. NIKKA MEMIĆ, ZAMET |
|
|
|
|
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K8)
1. ANTONELA ANĐELIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
2. LUCIJA GAJIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC |
3. MATEA BAŠIĆ, SISAK |
|
|
| | | |