Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
27. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Boys
KUMITE-Girls
KUMITE-Young Cadets (male)
KUMITE-Young Cadets (female)
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniors (male)
KUMITE-Juniors (female)
KUMITE-U 21 (male)
KUMITE-U 21 (female)
KUMITE-Seniors (male)
KATA-Seniors (male)
KATA-Seniors (female)
KATA-Young Seniors (male)
KATA-Young Seniors (female)
KATA-Juniors (male)
KATA-Juniors (female)
KATA-Cadets (male)
KATA-Cadets (female)
KATA-Young Cadets (male)
KATA-Younger cadets
KATA-Boys
KATA-Girls
KATA-Young Boys
KATA-Young Girls
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniors (male)
KATA TEAM-Juniors (female)
KATA TEAM-Young Cadets (male)
KATA TEAM-Young Cadets (female)
KATA TEAM-Boys
KATA TEAM-Girls
KATA TEAM-Young Boys
KATA TEAM-Young Girls
KATA PP (male)
KATA PP (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Girls -32
Kumite - Girls -36
Kumite - Girls -40
Kumite - Girls -44
Kumite - Girls +44
Kumite - Girls -40
SUNDAY
1904
0
SARA REKIĆ (USK KS)
1096
1
LANA BLAGUS (GLOBUS)
SUNDAY
1096
0
LANA BLAGUS (GLOBUS)
2060
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
SUNDAY
134
2
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
633
2
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
SUNDAY
2060
2
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
1562
0
GAJA HUMAR (KOLE)
SUNDAY
1904
0
SARA REKIĆ (USK KS)
1262
3
TEODORA TSANEVA (NIKON)
1096
LANA BLAGUS (GLOBUS)
SUNDAY
2099
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
1975
0
CATHERINE PELYKH (NORVEN)
1854
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
SUNDAY
1438
6
UNA RAKOVIC (OMLADIN)
1282
0
SHAEM SAADA (ISRAEL)
4
ELA COLARIĆ (IVANEC)
SUNDAY
633
0
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
2060
3
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
SUNDAY
1262
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
1096
0
LANA BLAGUS (GLOBUS)
SUNDAY
1975
2
CATHERINE PELYKH (NORVEN)
1854
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
SUNDAY
1282
0
SHAEM SAADA (ISRAEL)
4
3
ELA COLARIĆ (IVANEC)
SUNDAY
2060
0
PETRA BANDIĆ (ZRINSKI)
1262
0
TEODORA TSANEVA (NIKON)
SUNDAY
1975
3
CATHERINE PELYKH (NORVEN)
1282
0
SHAEM SAADA (ISRAEL)
SUNDAY
1262
7
TEODORA TSANEVA (NIKON)
1975
0
CATHERINE PELYKH (NORVEN)
SUNDAY
1854
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
2099
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
SUNDAY
1282
0
SHAEM SAADA (ISRAEL)
1854
7
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
Medalists
1. TEODORA TSANEVA, Karate Club Nikon
2. CATHERINE PELYKH, sc NORVEN
3. LANA BLAGUS, GLOBUS Čakovec
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969