Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
27. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -44
SUNDAY
85
0
MARIJA BUNTESKA (FORCA)
1084
0
EMILI BETI (GLOBUS)
SUNDAY
1084
0
EMILI BETI (GLOBUS)
594
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
SUNDAY
85
0
MARIJA BUNTESKA (FORCA)
132
8
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
1084
EMILI BETI (GLOBUS)
594
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1165
SARA TADEJ (KOSTRE)
1728
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
1512
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
1657
LAURA ĆULUM (METKOVI)
958
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
SUNDAY
132
4
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
1084
0
EMILI BETI (GLOBUS)
SUNDAY
594
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1165
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
SUNDAY
1728
1
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
1512
4
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
SUNDAY
1657
0
LAURA ĆULUM (METKOVI)
958
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
SUNDAY
132
3
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
594
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
SUNDAY
1512
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
1657
3
LAURA ĆULUM (METKOVI)
SUNDAY
132
1
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
1657
0
LAURA ĆULUM (METKOVI)
1512
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
2. LAURA ĆULUM, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. ANA TERIHAJ, SAMOBOR